Головна : Новини

Дитяча ортопедична подушка - запорука комфортного сну вашого малюка

, 10:30
0 207

Щоб ваше чадо розвивався правильно, потрібно достатньо уваги приділити облаштуванню його спальні. Необхідно придбати, але не тільки якісний матрац, а також і хорошу ортопедичну подушку, які сьогодні стають все більш популярними. Але чому?

вся справа в тому, що коли люди сплять на самій звичайній подушці - їх хребет перебуває в неприродному положенні. Його шийний відділ повинен перебувати на 1-ій прямої з грудним. У випадку ж з м'якою подушкою, зважаючи позбавлення підтримки шия мимоволі загинається вниз, а  у випадку з твердої подушкою – шия занадто піднесена. Обидва варіанти ведуть до того, що на міжхребетні диски лягає додаткове навантаження, що:

 • порушує кровообіг голови;
 • призводить до спазму м'язів шиї;
 • доступ повітря в легені може, і як результат: всі тканини недоотримують кисень;
 • сприяє ранньому розвитку остеохондрозу.

Даний аксесуар підтримує вашу шию у фізіологічно правильному положенні і допоможе уникнути всіх перерахованих вище неприємних наслідків. До речі, вибрати і придбати дитячу ортопедичну подушку ви можете в інтернет-магазині: .

Навіщо ж необхідна ортопедична подушка?

Якщо дитина абсолютно здорова, то ортопедичну подушку ви можете застосовувати вже з 1,5 років. Даний аксесуар сильно відрізняється від класичних "побратимів" по складу і властивостям, також така подушка сприяє правильному розвитку шийного відділу хребта. Часто для профілактики різних захворювань лікарі-педіатри радять батькам купити ортопедичну подушку ще раніше.

Гідності ортопедичної подушки:

 1. добре продумана конструкція дає можливість знизити навантаження на шийний відділ хребта, нормалізувати кровообіг в даній області, а також нормалізувати тонус м'язів;
 2. «розумна подушка» бере до уваги фізіологічні особливості дитини і приймає таку форму, в якій його голова і шия будуть підтримуватись в самому оптимальному положенні;
 3. у старшому віці ортопедична подушка: нормалізує сон, допомагає впоратися з болями в шийному відділі хребта і хронічними головними болями, сприяє виправленню постави, полегшує стан при остеохондрозі, позбавляє від запаморочення, а також є чудовим засобом профілактики всіх вищезазначених недомаганий;
 4. цей незамінний аксесуар для малюків, яким поставили діагноз «кривошея», а також для ослаблених дітей, які народилися раніше терміну.

Вибираємо дитячу ортопедичну подушку

Якщо ви подивитеся в каталог виробників даного виробу, ви можете легко розгубитися. Так яким же чином вибрати правильний аксесуар для сну свого чада серед безлічі моделей, пропонованих ринком?  Все далеко не складно, якщо ви врахуєте, що всі ортопедичні подушки ділять на класи в залежності від:

 • Матеріалів, з яких їх виготовляють;
 • Віку малюка.

Сучасні виробники для виготовлення даного аксесуара найчастіше використовують або пінополіуретан, або латекс. Дані матеріали:

 • невибагливі у догляді;
 • не викликають алергію;
 • забезпечують відмінний теплообмін і повітропроникність;
 • відмінно зберігають свою форму.

Пам'ятайте: вибираючи ортопедичну подушку дуже важливо враховувати обмеження за віком, ухваленими!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ