здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Все про народну медицину: старовину і наші дні

Лютий 22 2016

«Офіційна» і народна медицини ростуть з одного джерела – інтуїтивних знань, які ккасаются властивостей трав, мінералів, води і різного роду дієт. Початки цих знань присутні і у багатьох диких тварин – вони можуть вилизувати рани, при цьому їх добре очищаючи, можуть відмовлятися і від будь-якої їжі, якщо відчувають себе не дуже добре, валяються у багатьох лікувальних грязях. Стародавні люди, як не дивно, лікувалися таким же чином… Це відбувалося поки не почали застосовувати хірургію і різного роду цілющі магічні ритуали. До речі, сьогодні ви можете придбати на сайті: http://www.phoenixbooks.ru/tags/tag/narodnaya-medicina.

Наскільки дієвими вважалися їх ліки і методи лікування?

більшість відомих шаманів, знахарів, а також костоправів ви ніколи не побачили б лабораторій або ж підручників з медицини. Всі знання зазвичай передавалися усно, тобто від матері до дочки, від досвідченого наставника до учня, при цьому зовсім не змінювалися рецептури. У той час як всі «офіційні» медики були вже на шляху прогресу, тобто непогано вивчали анатомію і фізіологію людства, винаходили все нові й нові ліки або ж інструменти, народні цілителі ніколи не зраджували бабусиним засобів, які вважалися вже багато років перевіреними.

Які методи були найбільш популярними серед народних цілителів різних країн?

  • Трави

В першу чергу – це були трави. Рослини зазвичай розтирали, могли їх відварювати, жувати, воскурять, сушити, наполягати на вині, жирі або ж крові тварин. Часто посипали свіжі рани порошком, які зробили з листя, а також прикладали кору деяких дерев. Використовували як безпечні, так і небезпечні травички. Найчастіше всі «зелені ліки» застосовували тільки за призначенням – величезна кількість сучасних ліків і сьогодні має безпосередньо рослинне походження.

  • Ліки тварин

Ліки тваринного походження і до сьогодні високо цінуються в багатьох країнах, наприклад, в Африці, Азії і навіть Австралії. Особливо добре це можна подивитися у кочових племен і скотарів. Шамани і чаклуни зазвичай рекомендували пити молоко, кров і жовч багатьох тварин, а також говорили, що корисно прикладати свіжу печінку або ж змащувати себе жиром. Іноді вони стверджували, що необхідно приймати порошок з рогів і є все, що було в шлунку ведмедя або оленя, яких тільки що вбили.

  • Масаж, костоправство і фізіотерапія

Масаж, костоправство та фізіотерапія (сюди зазвичай входить розтирання, розминання і розгладження) давно знайомі майже всім народним цілителям світу – починаючи від Сибіру і закінчуючи до Полінезії. При цьому використовують різного роду технології - в арабських країнах застосовують масаж саме п'ятами, у таітян – всім тілом, у японців – невеликими каменями, у китайців – масаж точок.

  • Припікання і обкурювання

Припікання і обкурювання – вважаються також дуже давніми методами лікування. В Європі вони не були популярними, а от у Китаї та азіатських країнах - перетворилися у велику галузь народної медицини – з допомогою багатьох гарячих паличок і різного роду стовпчиків, які були зроблені з величезної кількості цілющих трав, можуть відновити життєву енергію.

  • Баня

Баню для лікування зазвичай використовували багато народів, які, звичайно, зуміли її винайти. В жаркому вологому або сухому пару було прийнято лікувати такі хвороби, як:

  1. Лихоманку;
  2. Хворі суглоби або ж хребет;
  3. А також вправляти грижі і навіть приймати пологи.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Дитяча ортопедична подушка... Які є види гравірування 
Переглядів: 175
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен