здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

У чому причина депресії сучасного суспільства?

Лютий 27 2016

Чому так часто, буквально на кожному кроці, особливо від молоді можна почути: «Я в депресії». У чому магія цього слова? Що сталося з людьми, з нашим оточенням? У нашому світі складно відчути себе справжнім, оскільки ми заручники хворого суспільства. Люди, потрапляючи без психологічної підготовки в нові, жорсткіші умови життя, починають метушитися, вони пригнічені страхом перед невідомим майбутнім. Ми ввібрали в себе цей світ з моменту народження, розмови батьків, стосунки однолітків, навчання в школі.
Значна частина напруги і болю в нашому житті є результатом перекручених цінностей, ідей та сподівань, закладених в нас з дитинства. Більше інформації про людському здоров'я читайте на сайті: .

Так чому ж приходить це стан, який називається депресія?

Він зароджується зі страху, в якому люди живуть тривалий час. Тривога і напруження, які виникають у відповідь на якісь життєві обставини, що викликають роздратування. Напруга людина може сам створити суєтним ставленням до життя, поспішно подумки - все це вибиває організм з єдиного, природного ритму, породжує хворі вібрації і, врешті-решт, призводить до дисбалансу, проте потрібно розуміти, що будь-яке захворювання людини є наслідок зниження інформаційно-енергетичного потенціалу - просто кажучи, людині не вистачає енергії.

У депресивно-пригнічують станах люди вважають себе непотрібними нікому в цьому житті, особливо це стосується людей, до яких підходить пенсійний вік, у них змінюється сприйняття життя, обедняются бажання і як наслідок наступає фізичне і духовне безсилля. Люди ставлять перед собою кордон, закриваючи майбутнє, але потрібно бути цікавим в будь-якому віці, ставити посильні, а часом і завдання "над можливостями" і вирішувати їх.
Депресія самотніх людей

людина За своєю суттю соціальна і йому важливо знати, що вона комусь потрібна, що її люблять, поважають погляди, хоча б хочуть зрозуміти, що без цього ніхто не може відчувати себе повноцінним, навіть якщо є успіх у бізнесі, кар'єрі . Як не дивно, але життя багатих, успішних людей також схильне до цього стану. І причиною служить спочатку втрата спокою, а потім приходить розчарування і настає нудьга, тому що навколо брехня, гра на публіку, використання один одного. Депресія може приходити до людей, коли важко захворіла дитина або помер близька людина і тоді приходить відчай, порожнеча, з'являється байдужість до себе, зникають фарби з життя.

Основна емоція депресії - печаль змішується з почуттям провини, відчаєм, страхом. При депресії пошукова діяльність знижується, сповільнюється регуляція емоцій, людина концентрується на одній думці, не в змозі вийти з замкнутого кола. Ні в якому разі не можна зупинятися, має бути активний рух думки, енергії, тіла.

У психології розглядають тріаду депресії:

  • Зниження настрою;
  • Уповільнення мислення;
  • Заторможеность моторики до ступору.

Кожен з нас має своє Призначення у Всесвіті. Людині дана свобода земної вибору, вона несе відповідальність за свої думки і дії. Наприклад, вибирає страждання і отримує від цього задоволення ... іноді здається, що всі змовилися проти, хочуть притиснути, розтоптати, а насправді людина сама запрограмувала положення жертви - це легше і простіше, ніж взяти на себе відповідальність за збереження свого організму.

Роль жертви - позиція вічного страждальця

Жертва - це психологічний стан. Чоловік не постраждав, але увійшов в роль, накрутив себе, повірив у те, що сам і придумав, замкнувши ланцюг зворотного зв'язку. Людина сама собі надумує страждання, відривається від об'єктивної реальності і зациклюється на віртуальності. Якщо Ви центром своєї свідомості створили ілюзію продовження трагедії, то допомогти може чіткий, ясний аналіз ситуації.

Золоте правило психічного здоров'я - позитивне ставлення до себе, любов до себе. Важливо переключатися з одного стану в інший і мати внутрішній стрижень, тобто залишатися самим собою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Як вибрати віконні ролети Кращі італійські продукти 
Переглядів: 214
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен