Головна : Новини

У чому причина депресії сучасного суспільства?

, 14:59
0 270

Чому так часто, буквально на кожному кроці, особливо від молоді можна почути: «Я в депресії». У чому магія цього слова? Що сталося з людьми, з нашим оточенням? У нашому світі складно відчути себе справжнім, оскільки ми заручники хворого суспільства. Люди, потрапляючи без психологічної підготовки в нові, жорсткіші умови життя, починають метушитися, вони пригнічені страхом перед невідомим майбутнім. Ми ввібрали в себе цей світ з моменту народження, розмови батьків, стосунки однолітків, навчання в школі.
Значна частина напруги і болю в нашому житті є результатом перекручених цінностей, ідей та сподівань, закладених в нас з дитинства. Більше інформації про людському здоров'я читайте на сайті: .

Так чому ж приходить це стан, який називається депресія?

Він зароджується зі страху, в якому люди живуть тривалий час. Тривога і напруження, які виникають у відповідь на якісь життєві обставини, що викликають роздратування. Напруга людина може сам створити суєтним ставленням до життя, поспішно подумки - все це вибиває організм з єдиного, природного ритму, породжує хворі вібрації і, врешті-решт, призводить до дисбалансу, проте потрібно розуміти, що будь-яке захворювання людини є наслідок зниження інформаційно-енергетичного потенціалу - просто кажучи, людині не вистачає енергії.

У депресивно-пригнічують станах люди вважають себе непотрібними нікому в цьому житті, особливо це стосується людей, до яких підходить пенсійний вік, у них змінюється сприйняття життя, обедняются бажання і як наслідок наступає фізичне і духовне безсилля. Люди ставлять перед собою кордон, закриваючи майбутнє, але потрібно бути цікавим в будь-якому віці, ставити посильні, а часом і завдання "над можливостями" і вирішувати їх.
Депресія самотніх людей

людина За своєю суттю соціальна і йому важливо знати, що вона комусь потрібна, що її люблять, поважають погляди, хоча б хочуть зрозуміти, що без цього ніхто не може відчувати себе повноцінним, навіть якщо є успіх у бізнесі, кар'єрі . Як не дивно, але життя багатих, успішних людей також схильне до цього стану. І причиною служить спочатку втрата спокою, а потім приходить розчарування і настає нудьга, тому що навколо брехня, гра на публіку, використання один одного. Депресія може приходити до людей, коли важко захворіла дитина або помер близька людина і тоді приходить відчай, порожнеча, з'являється байдужість до себе, зникають фарби з життя.

Основна емоція депресії - печаль змішується з почуттям провини, відчаєм, страхом. При депресії пошукова діяльність знижується, сповільнюється регуляція емоцій, людина концентрується на одній думці, не в змозі вийти з замкнутого кола. Ні в якому разі не можна зупинятися, має бути активний рух думки, енергії, тіла.

У психології розглядають тріаду депресії:

  • Зниження настрою;
  • Уповільнення мислення;
  • Заторможеность моторики до ступору.

Кожен з нас має своє Призначення у Всесвіті. Людині дана свобода земної вибору, вона несе відповідальність за свої думки і дії. Наприклад, вибирає страждання і отримує від цього задоволення ... іноді здається, що всі змовилися проти, хочуть притиснути, розтоптати, а насправді людина сама запрограмувала положення жертви - це легше і простіше, ніж взяти на себе відповідальність за збереження свого організму.

Роль жертви - позиція вічного страждальця

Жертва - це психологічний стан. Чоловік не постраждав, але увійшов в роль, накрутив себе, повірив у те, що сам і придумав, замкнувши ланцюг зворотного зв'язку. Людина сама собі надумує страждання, відривається від об'єктивної реальності і зациклюється на віртуальності. Якщо Ви центром своєї свідомості створили ілюзію продовження трагедії, то допомогти може чіткий, ясний аналіз ситуації.

Золоте правило психічного здоров'я - позитивне ставлення до себе, любов до себе. Важливо переключатися з одного стану в інший і мати внутрішній стрижень, тобто залишатися самим собою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ