Головна : Новини

Як правильно вибрати апарат для пресотерапії

, 22:57
0 314

Пресотерапія являє собою дуже затребувану послугу, яка відома в салонах краси. Тут не можна думати, що вона є виключно косметологічного характеру, тому що багато в чому пресотерапія — це лікувальна процедура, особливо тоді, коли відбувається порушення лімфотоку або ж кровообігу. ви можете купити на сайті: http://unix-russia.ru.

Апарат для проведення пресотерапії повинен складається з головних 3 вузлів:

Власне сам апарат. Він зазвичай складається з блоку живлення, невеликого компресора, який нагнітає повітря, плати для управління і кілька клапанів. Саме плата для управління дає можливість регулювати час компресії, тиск, а також інтенсивність нагнітання повітря.

Костюм - являє собою дуже слабка ланка, якості якого при виборі необхідно приділяти особливу увагу.

Повітроводи. Їх також важливо піддати суворій оцінці.

А тепер більш детально дізнаємося про кожному з цих вузлів.

Блок управління

Для пресотерапії дуже важливо кількість вже «готових» програм і можливість налаштувати різні параметри поза використанням уже готових програм. Пам'ятайте, що чим більше існує можливостей, то тим набагато краще.

Важливу роль займає і місце, яке стосується кількості компресорів. У недорогих моделях компресор зазвичай один. У «просунутих» — їх вставляють два. Два, звичайно, що краще, ніж один, і це зрозуміло чому: повітря в даному випадку накачується інтенсивніше, лімфодренаж також проводиться у два рази швидше. До того ж, 2 компресора дадуть можливість створити чудові масажні ефекти.

Костюм

Найбільше навантаження, зазвичай, припадає на костюм. Його вартість буде коштувати близько 25% від вартості ціни всього апарату. Повірте, що цього достатньо, щоб бути впевненим в тому, що костюм потрібно купувати більш міцним і довговічним. А матеріал, з якого він був виготовлений, повинен характеризуватися фортецею і в міру своєї еластичним — для того щоб не було тріщин на згинах. Найбільш оптимальним варіантом у даному випадку стане двошаровий костюм, особливо якщо один з шарів буде пошкоджений, то другий - запобігатиме будь-яку виниклу витік повітря.

Повітроводи

Тут все дуже та дуже просто. Вони, в свою чергу, повинні характеризуватися гнучкістю, еластичністю і широтою. Тонкий повітропровід являє собою дуже повільне нагнітання повітря в манжету. Ламкий повітропровід — це зайві витрати грошей саме на ремонт. Коли пропонуються костюми, то важливо вибрати ті, до яких будуть підключати повітроводи. Існують і такі, до яких останні підключені стаціонарним способом. Другий варіант є більш привабливим: ви можете економити час, підвищити зручність роботи, а також не буде присутній зношування з'єднань.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ