Головна : Новини

Підбираємо посттравматичний реабілітаційне обладнання

, 11:54
0 248

Обладнання для реабілітації може знадобиться після отримання спортивних, побутових, виробничих або автомобільних травм. Крім того, трапляються ситуації патологічного травматизму (переломи трапляються через певні процеси, які відбуваються безпосередньо в тканинах або кістки). Будь-яка травма сильно впливає на людину, приносить дискомфорт, обмежує можливість пересування, вимагає тривалого лікування, порушує його звичний спосіб життя, вимагає відновлення початкових опорно-рухових функцій. Більш датально про види реабілітаційного обладнання нам розповість Павлов П. К. - співробітник компанії", яка постачає професійне обладнання для реабілітації.

Є кілька видів реабілітаційного обладнання:

  • для переломів;
  • для літніх людей;
  • інвалідні коляски.

Обладнання для реабілітації переломів

Для спрощення пересування при переломах ніг (і), найчастіше, застосовують милиці. Вони не дорогі і зручні в застосуванні, саме тому є найбільш поширеними.

Вони можуть бути 2-х типів:

  • подлокотные;
  • пахвові.

Подлокотные милиці призначені для хворих з травмами, які вимагають тривалого лікування. Такі милиці дуже зручні як для вуличного, так і для домашнього застосування.

милиці Пахвові використовуються при легких травмах або тимчасової недієздатності опорно-рухового апарату. Переважна більшість таких милиць регулюються по висоті, що, в свою чергу, дозволяє підлаштується під довжину рук і зростання пацієнта. Виробляють їх або з полегшеного алюмінію, або з дерева.

Реабілітаційне обладнання для літніх людей

Також до обладнання для реабілітації відносяться різні ходунки. Найчастіше їх купують літнім людям, яким через їх віку важко пересуватися самостійно.

Вони бувають 2-х видів:

  • крокуючі;
  • фіксовані;
  • на коліщатках;
  • з розкладним сидінням.

Так, наприклад, крокуючі ходунки при русі переміщують всю масу людського тіла. Вони стійкі і дають можливість не відривати від підлоги обладнання безпосередньо при ходьбі, а це означає, що вони зводять до мінімуму ризик додаткового травматизму.

А ось фіксовані ходунки інвалідні треба переставляти перед собою, що не зовсім зручно для хворих з нестійким руховим апаратом.

Також ходунки можуть мати колеса (або з обох сторін, або тільки з передньої).

Інвалідні коляски для реабілітації

Є так багато видів інвалідних колясок, що майже всі люди зможуть собі вибрати ідеальний варіант для реабілітації. У домашніх колясок невелика вага і маленькі коліщатка, вона дає можливість легко пересуватися. А ось вуличні коляски оснащені підвищеної амортизацією, щоб можна було легше реагувати на ямки та дрібні камінці, що зустрічаються по шляху. Інвалідна коляска буває ручний та електричної.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ