здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Підбираємо посттравматичний реабілітаційне обладнання

Березень 18 2016

Обладнання для реабілітації може знадобиться після отримання спортивних, побутових, виробничих або автомобільних травм. Крім того, трапляються ситуації патологічного травматизму (переломи трапляються через певні процеси, які відбуваються безпосередньо в тканинах або кістки). Будь-яка травма сильно впливає на людину, приносить дискомфорт, обмежує можливість пересування, вимагає тривалого лікування, порушує його звичний спосіб життя, вимагає відновлення початкових опорно-рухових функцій. Більш датально про види реабілітаційного обладнання нам розповість Павлов П. К. - співробітник компанії", яка постачає професійне обладнання для реабілітації.

Є кілька видів реабілітаційного обладнання:

  • для переломів;
  • для літніх людей;
  • інвалідні коляски.

Обладнання для реабілітації переломів

Для спрощення пересування при переломах ніг (і), найчастіше, застосовують милиці. Вони не дорогі і зручні в застосуванні, саме тому є найбільш поширеними.

Вони можуть бути 2-х типів:

  • подлокотные;
  • пахвові.

Подлокотные милиці призначені для хворих з травмами, які вимагають тривалого лікування. Такі милиці дуже зручні як для вуличного, так і для домашнього застосування.

милиці Пахвові використовуються при легких травмах або тимчасової недієздатності опорно-рухового апарату. Переважна більшість таких милиць регулюються по висоті, що, в свою чергу, дозволяє підлаштується під довжину рук і зростання пацієнта. Виробляють їх або з полегшеного алюмінію, або з дерева.

Реабілітаційне обладнання для літніх людей

Також до обладнання для реабілітації відносяться різні ходунки. Найчастіше їх купують літнім людям, яким через їх віку важко пересуватися самостійно.

Вони бувають 2-х видів:

  • крокуючі;
  • фіксовані;
  • на коліщатках;
  • з розкладним сидінням.

Так, наприклад, крокуючі ходунки при русі переміщують всю масу людського тіла. Вони стійкі і дають можливість не відривати від підлоги обладнання безпосередньо при ходьбі, а це означає, що вони зводять до мінімуму ризик додаткового травматизму.

А ось фіксовані ходунки інвалідні треба переставляти перед собою, що не зовсім зручно для хворих з нестійким руховим апаратом.

Також ходунки можуть мати колеса (або з обох сторін, або тільки з передньої).

Інвалідні коляски для реабілітації

Є так багато видів інвалідних колясок, що майже всі люди зможуть собі вибрати ідеальний варіант для реабілітації. У домашніх колясок невелика вага і маленькі коліщатка, вона дає можливість легко пересуватися. А ось вуличні коляски оснащені підвищеної амортизацією, щоб можна було легше реагувати на ямки та дрібні камінці, що зустрічаються по шляху. Інвалідна коляска буває ручний та електричної.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Омолодження від тандему... Що собою представляє... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен