Головна : Новини

Що таке кератин і чому він так потрібен нашому волоссю?

, 10:13
0 346

У всіх рекламних роликах про засоби по догляду за волоссям присутнє слово кератин. У кондиціонерах, в масках - всюди кератин. Що ж це насправді таке і чому його так потребує наше волосся?

Що таке кератин?

Кератином називають протеїн, що є важливим компонентом нігтів, волосся та шкіри. Він складається з амінокислот, в залежності від яких може бути щільним, твердим (в довгому волоссі), чи м'яка яким (як у дітей і тих, у кого вони легко завивається).

Що руйнує кератин?

Волосся сильно страждає при фарбуванні, коли фарбувальні пігменти потрапляють в кутикулу. В результаті кутикула потовщується (набухає) і в кінці кінців - розщеплюється. Як результат, порушується зв'язок білків, і волосся легко ламається і січеться.

Крім того, кутикулу пошкоджують також і дуже високі температури. Вони призводять до пересушування, втрати вологи та ламкості. Тому слід обережно використовувати фені та плойки, так як потім можете залишитися без волосся взагалі. Також слід не перестаратися з лаками для волосся, воском, гелями і пінками, які теж сприяють руйнуванню волосини.

Іншою причиною того, що локони стають ламкими і страждають від нестачі кератину, є нарощене волосся. Додаткові пасма прикріпля.ть до коріння і суттєво збільшують ваші природні. Подібний вантаж стає причиною випадіння волосся і пошкоджує волосяну фолікулу, особливо при використанні клейких речовин для їх фіксації.

Кератин у волоссі різного типу

Кількість кератину у волоссі залежить не тільки від типу волосся, але і від національної приналежності. Так, волосся жителів спекотних країн тільки на 80% складається з кератину. А все тому, що їх голова має бути захищеною від впливу УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ сонячних променів і тому волосся повинне бути гнучким і м'яким яким.

У європейців волосся складається з кератину на 90%, а у азіатів - до 95 %. Їх волосся потребує кератинового захисту через клімат з сильними вітрами та сильними перепадами температури повітря.

У брюнеток більше кератину, ніж у блондинок, тому що світле волосся дуже легко відбиває сонячні промені, а темне, навпаки, потребує щільного захисту. Кучеряве волосся містить менше кератину, ніж пряме.

Як заповнити дефіцит кератину?

У раціон необхідно додати м'ясо, рибу, птицю і всі продукти, які містять тваринні білки. Вітамін В бере участь у виробленні кератину. Тому слід їсти горіхи і печінку.

Також необхідно використовувати косметичні засоби на основі кератину, які допомагають волоссю відновитися. Після їх застосування локони стають м'які якими, слухняними і об'єднання ємними.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ