Головна : Новини

Структум: інструкція із застосування препарату і його аналоги

, 17:39
0 1009

На сьогоднішній день стала актуальною проблема хвороб опорно-рухового апарату. На жаль, вони вражають не тільки літніх, а й молодих людей. Тому розробляються нові препарати для усунення подібних проблем. Одним із таких ліків - є препарат «Структум».

Дія препарату

Таблетки «Структум» відносяться до групи хондропротекторів, тобто засобів, які захищають хрящі та суглоби від руйнувань. Така дія забезпечується завдяки вмісту в препараті речовини хондроїтину сульфату, а саме основного її складника - натрієвой солі. Варто відзначити, що хондроїтин є основою практично хрящової тканини, тому він вкрай важливий для нормального стану хрящів.

Ще одна дія препарату - це стимуляція синтезу гіалуронової кислоти, яка відповідає за нормальну в'їхав в'язкість синовіальної рідини (ця рідина також безпосередньо впливає на стан хрящів). Відзначається і антисептичний ефект хондроїтину, що допомагає боротися із запаленнями тканини.

Компоненти препарату запобігають зміні хрящової тканини, що ведуть до її розпаду і переродження. Крім того, рухливість суглобів поліпшується, а больовий синдром з часом практично повністю купірується. Виявляється вплив і на кісткову тканину. Так, вона відновлюється і зміцнюється за рахунок накопичення в ній кальцію.

Показання до застосування, протипоказання і побічні ефекти

У яких випадках показано препарат «Структум»? Він може допомогти при деяких захворюваннях опорно-рухового апарату. Варто перерахувати деякі з них:

 • артроз (зокрема первинний);
 • остеоартроз великих суглобів;
 • остеоартроз хребта;
 • міжхребцевий остеохондроз;
 • остеохондроз суглобів;
 • інші захворювання суглобів і хребта дегенеративно-дистрофічного характеру.

Тепер про протипоказання. Вісь їх список:

 • флебіти і тромбофлебіти;
 • вагітність;
 • період годування груддю;
 • вік до 15 років (дані про застосування засобу людьми з даної вікової категорії відсутні);
 • кровотечі будь-якого характеру і схильність до них;
 • підвищена чутливість до деяких компонентів і речовин препарату.

Що стосується побічних ефектів, то вони виникають в окремих випадках, але все ж мають місце. Найчастіше ті, хто приймає засіб відзначають порушення травлення: нудоту, метеоризм, іноді діарею або, навпаки, запор. Якщо ж хворий схильний до алергічних реакцій, то у нього можуть виникнути висип або незначні набряки. У всіх цих випадках прийом препарату слід припинити.

Форма випуску і спосіб застосування

Випускається препарат у трьох лікарських формах: у вигляді капсул синього кольору об'єднання об'ємом 500 мг ( «Структум 500») і 250 мг ( «Структум 250»), у вигляді покритих оболонкою таблеток, а також у вигляді розчину для инъекций. До речі, замовити данній препарат ві можете .

Як і в яких дозах варто приймати препарат? Про це повинен розповісти лікар після ретельного обстеження. Альо частіше всього медики рекомендують приймати по 1 капсулі препарату (500 мг) двічі на день. Від прийому їжі застосування ніяк не залежить. Ковтати капсули потрібно цілою, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю води. Іноді в перші три тижню курсу пацієнт повинен приймати по 1500 мг на добу (краще розділити прийом на два рази і приймати за один раз дві капсули: об'єднання об'ємом 500 мг і одночасно 250 мг). Потім добова доза може бути знижена до 500 мг. Курс лікування може тривати від 3 до 6 місяців (в залежності від конкретного захворювання і стану пацієнта).Відновити терапію можна через 3-4 місяці.

Що стосується таблеток - то рекомендації такі ж.

Тепер про ін'єкції. Розчин вводитися внутрішньом'язово по 0,1 мг за раз. Робляться уколи через день. якщо переносимість препарату хороша, то лікар може збільшити дозу в два рази. Зазвичай курс лікування включає в себе 25-35 инъекций. Повторна терапія може бути призначений через півроку.

Ефективність препарату

Коли варто очікувати ефекту від застосування засобу? Основна речовина добре всмоктується у кишечнику і потрапляє в кров через 3-4 години. А своєї головної цілі, а саме хрящів і синовіальної рідини компоненти досягають приблизно через 5 годин. Саме там препарат буде накопичуватися. І з огляду на цей самий накопичувальний ефект, можна відзначити, що зміни будуть спостерігатися лише через 3-4 тижню (іноді пізніше) після початку застосування. Але зате ефект зберігається надовго. У наступні 5-7 місяців речовини все ще будуть міститися в хрящах, потім поступово почнуть виводитися звідти (і тоді курс лікування необхідно буде повторити).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ