Головна : Новини

Озера для душу: як правильно її вибрати

, 17:07
0 307

Душова лійка для душу являє собою річ, яка всім давно добре відомі і, здається, зовсім простий. Але, тим не менш, цю деталь для душу виробники на сьогоднішній день перетворили в реальне твір більшого мистецтва. Давайте більш детально дізнаємося, що собою представляють розробки даної області на сьогодні.

Які бувають лійки?

Лійки для душу зазвичай класифікують за способом кріплення.

  • Вже давно існують традиційні тарілки, які представляють із себе нерухомо закріплені диски з форсунками. Вони часто створюють звичну багатьом імітацію великий дощику, який буває різного ступеня інтенсивності. Форма тарілок буває круглої або прямокутної. Розміри також бувають різні.
  • Є й рухливі лійки – їх розташовують під різними кутами, при цьому піднімають їх на різну висоту. Дані насадки дають більш неординарні відчуття, що вони і гарні. До речі, якщо вам потрібно придбати якісні , то рекомендую сайт: http://www.aromasense.com.ua/.

І перші, і інші виготовляють з металу, латуні, і навіть стали. Тарілки, які жорстко закрепляемы на трубі-стійці зазвичай є металеві. Якщо ж насадка була виготовлена для ручного душу, то краще всього вибирати саме пластикову, тому що вона на дотик набагато легше. Зовнішніх відмінностей майже не існує, а пластик також має багатошарове хромове покриття.

Чому пластикові насадки краще підходять для ручного душу?

Якщо трубка у вас з рук вислизне – насадка, впавши з висоти, вона зовсім е зашкодить емаль ванної кімнати, зокрема ванну. Лійки для душу на сьогодні мають дуже привабливий вигляд і є ергономічні. Їх зазвичай тримають у руках, тому вони мають обтічні форми. Але головне їх достоїнство полягає в тому, що вони дають можливість отримати хорошу водяний струмінь з різними характеристиками. Душ буває жорстким, массирующим, або ж ніжно-краплинним, який імітує легкий дощик влітку. Існують і обволікаючі, які самі по собі дають м'які типи струменя. Вони зазвичай надають релаксаційний ефект більш яскравий. Якщо ж ваш душ виготовлений з подібною душовою насадкою, то водні процедури будете приймати приємніше, і набагато корисніше, ніж звичайні. А дані ігри з водяними струменями сподобаються всім без винятку дітям!

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ