Головна : Новини

Що таке псоріаз?

, 12:39
0 293

Псоріаз - це захворювання сполучної тканини, яке переважно відбивається на шкірі у вигляді «риб'ячої луски» - лусочок. Не треба хвилюватися тим, хто вважає, що хвороба заразна. Це не так. Вона може виникнути з багатьох причин, найчастіше це стресові ситуації і спадковість. Якщо у одного з батьків був псоріаз, то в 17% випадків хвороба розвивається у дитини, якщо у двох батьків - у 85%.

Небезпека псоріазу

Особливо прикро те, що зараз захворювання викликає інвалідність - уражаються суглоби, особливо у людей працездатного віку. Справа в тому, що псоріаз «помолодшав»: якщо раніше у дітей він виникало у одного з тисячі, то тепер це стало набагато частіше. Більше інформації ви можете прочитати .

Причини появи псоріазу

Псоріаз може раптово, як виникають, так і зникати.

  • Якщо під час статевого дозрівання у дітей з'являється псоріаз, то з завершенням дозрівання він може закінчитися.
  • Коли захворювання спровокувала стресова ситуація, буває таке, що, коли все стає на свої місця і людина заспокоюється, то псоріаз зникає. Якщо своєчасно почати лікування, хвороба пройде і роками може не позначатися. Але знову ж вона, за будь-яких стреси і проблеми може повернутися.
  • Крім стресів і спадковості, псоріаз може прийти разом з ендокринними захворюваннями, порушенням обміну речовин. Саме в цих випадках лікування залишається найбільш ефективним.

Перші ознаки псоріазу

Перші ознаки псоріазу - висипи у вигляді папул на ліктях і колінах. До речі, саме ці місця і є «популярні» в псоріазу. У молоді найчастіше буває крапельний псоріаз: по всьому тілу з'являється висип, що схоже на краплі води. Далі висипки вкриваються лусками. Згодом лусочки зникають, і залишається тільки пігментація.
Псоріаз не впливає на загальний стан людини. Якщо все ж хвороба з'явилася, слід відмовитися від гострих страв і приправ. Якщо при такій дієті роздратування зникне, ​​це підтвердить його обмінну природу. Псоріаз майже порівну вражає як чоловіків, так і жінок, але все ж трохи більше хворіють чоловіки. Найчастіше від псоріазу страждають люди працездатного віку - від 20 до 40 років. Однак він може з'явитися в будь-якому віці.

чи Можна вилікуватися за допомогою народної медицини?

Лікування в домашніх умовах неможливо. Немає ніяких народних засобів від псоріазу. При перших симптомах потрібно відразу звертатися до лікаря за професійною та кваліфікованою допомогою. Він простежить за станом, призначить правильне лікування і розповість, що потрібно буде робити надалі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ