Головна : Новини

Деякі факти про відбілюванні зубів

, 21:28
0 1454

Сяюча посмішка - не тільки прикраса кожної людини, але й запорука її успішної кар'єри, - так говорить на протязі багатьох років.

Геть плями!

На жаль, ідеальну форму і блискучий фарфоровий вигляд зубів природа дарує не всім і не завжди. З віком зуби теж старіють, і навіть білосніжна емаль може змінити забарвлення. Проте в наш час цей процес можна відкоригувати.  

Зуби жовтіють від куріння, вживання кави, чаю і т. д. Лікарі використовують новітні технології для безболісної та професійної очищення зубів, які захищають емаль, дозволяють домогтися блиску зубів і відновити свіжість дихання. Але будь-стоматолог вам скаже, що чистка зубів - це не відбілювання, яке проводиться за допомогою хімічних речовин. Ефект від цієї процедури триватиме кілька років.

За скільки сеансів можна відбілити зуби?

Відбілювання дає більш естетичний ефект. На зуб після зняття зубних каменів (це потрібно для того, щоб під ними після відбілювання не залишилися темні місця) наноситься хімічна речовина - пероксид водню, який активізується під дією світла. Відбілити можна і за один сеанс. Для цього береться 35-відсотковий розчин перекису водню. Але після процедури деякий час зуби будуть чутливі до подразників. Взагалі, відбілювання проходить у кілька сеансів, максимум - три.

Відбілювання в домашніх умовах

Ті, у кого немає часу на відбілювання в клініках, можуть це зробити і вдома. Для цього виготовляють спеціальну капу - відбиток щелепи.  У ці капи наноситься гель в меншій концентрації, ніж при кабінетному  відбілюванні (10-процентний). Їх треба тримати у роті 20-30 хвилин.  Але це слід робити два-три рази, щоб закріпити ефект. Однак відбілювати зуби людям краще після 25-30 років.

Злоупотребляеш - залишишся без зубів

Лікарі-стоматологи советубт обережно ставитися до хімічного відбілювання. Відбілювання, дуже поширене за кордоном, дійшло і до нас. Всі масово кинулися в стоматологічні клініки, але варто знати і про можливі наслідки хімічного відбілювання. Вибілені зуби ще більше поглинають різні барвники і тому вам доведеться забути про каву, чаї, сигарети, ягодах: малину, чорницю та ін. Роблячи хімічне відбілювання, стоматологи радять звернути увагу і на наявність пломб і коронок, адже вони не змінять колір. Опломбований зуб відбілити можна тільки внутрішньоканальні, а це додаткові витрати.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ