Головна : Новини

Модні чоловічі стрижки 2016: топ-5 варіантів

, 20:59
0 994

Вдало підібрана чоловіча стрижка - не тільки запорука успіху серед жінок, але і показник характеру, почуття стилю та індивідуальності. Ми пропонуємо вам перелік кращих стрижок 2016 року, які допоможуть зробити будь-який образ ідеальним.

З кожним роком мода диктує нові правила у виборі стрижок. Якщо в попередні роки популярним був універсальний і зручний "їжачок", то в цьому році така стрижка займає чи не останнє місце.

  • Так, на піку популярності в 2016 році серед чоловіків буде стрижка "канадка". Цей варіант характеризується коротко стриженої потилицею, тоді як верх зачіски повинен бути "пишним". "Канадка" вже отримала свою популярність серед чоловіків, але в цьому році вона буде найбільш актуальною. Докладніше ви можете дізнатися .
  • Стрижка "бобрик" - новий тренд в перукарні сфері. Ідеальна форма, чіткі лінії, легкість і універсальність - головні ознаки такої стрижки.
  • "Джентльменська стрижка" - варіант, який дещо нагадує ретро-стиль. Чітко пробранный проділ, акуратно зачесане волосся за допомогою гелю - будуть основними перевагами такої стрижки.
  • Хаотична стрижка - варіант для тих, хто не любить довго стояти перед дзеркалом. Це не означає, що треба відвести шевелюру і не розчісувати. Хаотична стрижка вимагає догляду і рівняння, просто укладати її не треба. Перед виходом руками надайте волоссю трохи недбалості і все - можете йти підкорювати світ, і багато жінок будуть вашими.
  • Довге волосся також не втратить своєї популярності. Акуратна стрижка і доглянуті вимите волосся зроблять ваш образ більш легким і романтичним.

Отже, сьогодні ви дізналися, яке чоловічі стрижки найбільш популярні і в чому полягають їх особливості. Пам'ятайте, що для кожної людини існує свій стиль і своя зачіска. Але при цьому вам зовсім ніхто не забороняє експериментувати і тоді кожна жінка буде від вас, чоловіки в захваті. При цьому завжди залишайтеся оригінальними і красивими!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ