Головна : Новини

Нарощені вії: що це таке

, 16:32
0 289

Кожна справжня жінка в душі бажає мати прекрасні виразні очі, які будуть чудово сяяти. Вії, в свою чергу, повинні характеризуватися довжиною і пухнастою. Зрозуміло, що таких вій від природи мало кому дано, тому, скільки б ми їх не фарбували дорогий тушшю або ж підкручували - такого ефекту, як "поцілунок метелика" ви ніколи не досягнете. Для того щоб вырешить проблему рідкісних і тонких вій відомі голлівудські особи створили недорогу і зовсім просту методику, яка стосується нарощування вій. До речі, якщо вам потрібно вибрати , то як це правильно зробити ви можете прочитати на сайті: http://shopiris.ru/narashchivanie-resnits.

Як зазвичай відбувається процедура нарощування вій?

Нарощування вій - це процедура, яка проводиться з допомогою прикріплення певним клеєм до основи вже існуючих вій пару пучків штучних вій. Ця процедура часто проводиться лише в певних салонах і високопрофесійним майстром для того, щоб уникнути неприємних наслідків.

Нарощені вії зазвичай поділяються на:

  • Чорного і коричневого кольору;
  • Короткі, середні, довгі;
  • Ті, які зроблені зі штучного або натурального волокна.

Фахівець часто підбирає довжину вій для кожного клієнта індивідуально, тому що вона залежить від того, в якому стані знаходяться власні вій, яка форма очей, від того, які у вас уподобань або ж від того, для якої ситуації. Наприклад, при вечірньому варіанті рекомендують нарощувати більш довгі вії, які допомагають створити образ "кінозірки". При світлі софітів, в оточенні багатьох красивих чоловіків, ви маєте вигляд красивої богині. Якщо ж вам потрібно наростити вії для повсякденного варіанту, то вони повинні бути середньої довжини і лише по краях довше. Незважаючи на дану стриманість, ви все ж будете мати природний і прекрасний вигляд, кожен раз, коли будете плескати густими і довгими віями у відповідь на гнів своїх начальників.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ