Головна : Новини

Як готуватися до вагітності?

, 17:29
0 248

Вагітності - це прекрасна пора в житті кожної жінки. Недарма ми чуємо про те, як вагітна жінка гарнішає на очах. А це щира правда. Організм починає потрошку перебудовується на інший лад і в ньому зароджується нове життя. Це дуже добре, але все ж потрібно дотримуватися деяких правил для того, щоб народити здорового малюка. До речі, ви можете більше інформації про вагітність і дізнатися .

Кожне покоління російських жінок і чоловіків стає все болючим, а що потрібно зробити, щоб ваше чадо народилося здоровим?

Нещодавно в центрі міста Москва багато лікарі розповідали про те, як потрібно готуватися до вагітності і що потрібно робити, щоб ваші діти були здоровими. Докладно про це всім бажаючим розповідала Людмила Степанівна Маслая - лікар вищої категорії з 33-річним стажем, ароматерапевт, информтерапевт, рефлексотерапевт, су-джок-терапевт.

Російська нація з кожним роком стає все більш болючою, тому необхідно серйозно підходити до появи немовляти у вашій родині і вагітності зокрема. Лікар зазначила кілька моментів, які дуже важливі при підготовці до зачаття:

  • Потрібно правильно харчуватися, виключити з раціону шкідливі продукти.
  • Навчитися правильно дихати.
  • За два місяці варто почати пити фолієву кислоту".
  • Нормувати рівень вітамінів, макро - і мікроелементів в організмі.
  • Більше часу проводити на свіжому повітрі (прогулянки протягом двох годин).
  • Перевірити стан сечової системи, травного тракту, гемоглобіну в крові.
  • Оздоровити весь організм (провести курс оздоровлення, підвищення імунітету).

Також важливо пам'ятати, що життя майбутньої мами повинна бути спокійною, без будь-яких стресів. Пам'ятайте, що все, що відбувається з жінкою, обов'язково відбивається на малюка. Тому намагайтеся багато сміятися, гуляти, їсти фрукти і овочі, радіти життю і ні про що не турбується. У вас починається нове життя, і ви повинні подбати про те, щоб вона стала набагато кращою, ніж була.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ