Головна : Новини

Відгуки про лікування за кордоном

, 14:16
0 253

У наш час, коли все більше людей, які потребують ефективного та недорогому лікуванні, намагаються знайти в мережі Інтернет відгуки багатьох пацієнтів про лікування за кордоном, наприклад, в Ізраїлі. Якщо Ви, наш шановний гість, саме з таких відвідувачів сайту, то Ви звернулися за адресою.

В даному розділі Ви можете прочитати відгук про , що залишила одна з багатьох пацієнток. Можливо, саме тут ви зможете знайти корисну інформацію для себе, прочитаєте реальні історії людей, які вже оцінили високу якість медицини в Ізраїлі. Пам'ятайте, що тільки професіонали готові надати кваліфіковану медичну допомогу кожному, хто її потребує.

Пацієнтка Галина - відгук про обстеження в Ізраїлі

Пару місяців тому, я була на прийомі у лікаря-гінеколога. Після звичайного огляду він здивував мене висновком станом моїх молочних залоз і наполягав на дуже швидкому хірургічному втручанні. Сьогодні я не можу передати тих почуттів, які були у мене після прийому. Коли я взяла себе в руки і послухала поради своїх близьких, прийшла до такого висновку, що мені треба пройти повне обстеження в Ізраїлі. Всім зрозуміло, що, на жаль, у нашій країні медицина, в тому числі і діагностика різного роду захворювань знаходиться на дуже низькому рівні.

Не буду детально вдаватися в усі подробиці, коли я прилетіла в Ізраїль, то мене відразу ж зустріли в аеропорту співробітники компанії, які займаються медичним туризмом і супроводжували мене скрізь. Після пройденої консультації у лікаря-мамолога я також пройшла УЗД молочних залоз та мамографію. Якою ж я була щаслива, коли всі поставлені мені вдома діагнози не підтвердилися! Раджу всім, хто має проблеми схожі на мою скористатися програмою комплексної діагностики (Check-up). Спасибі всім співробітникам клініки, за високий професіоналізм і чуйність до кожного пацієнта. Успіхів Вам у професійному та особистому житті!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ