Головна : Новини

10 причин, чому варто носити слуховий апарат

, 11:45
0 266

Ні для кого не секрет, що людина щаслива тоді, коли повноцінно може жити, працювати та його підводить здоров'я. Однак іноді саме проблеми зі здоров'ям підкрадаються непомітно, і це тягне за собою не тільки фізичний дискомфорт, але і може привести до серйозних наслідків, виправити які важко або взагалі неможливо. Однією з таких проблем є погіршення слуху, набуває все більше масштабів в сучасному світі. Сьогодні ми відвідали відомий медичний центр у Харкові, де дізналися багато цікавої інформації про різних захворюваннях людини. Ви можете її прочитати і на сайті: .

Ми також поцікавилися у фахівця, чому ж варто носити слуховий апарат:

  • Слухові апарати попереджають старіння головного мозку і виникнення серйозних проблем, зокрема хвороби Альцгеймера (старечого недоумства) і ДЕП (руйнування мозку).
  • Слуховий апарат повертає можливість спілкування з людьми. Адже втрата слуху призводить до соціальної ізоляції - людина, яка чує, починає вести більш відокремлений спосіб життя, уникає спілкування з друзями, знайомими, з'являється страх потрапити в незручне становище, і як результат - постійні стреси, роздратування, втрата роботи, іноді навіть сім'ї.
  • Слуховий апарат дає можливість тихіше дивитися телевізор, тим самим не заважаючи іншим.
  • Надівши слуховий апарат, людина стає вільною в своїх діях, повертається до нормального життя і впевнено почуває себе в різних життєвих ситуаціях (у магазині, на ринку, в театрі, лікарні тощо).
  • Науково доведений факт, що люди, які надягають слуховий апарат, частіше отримують підвищення на роботі. Це пов'язано з тим, що людина починає більше чути, стає уважніше, впевненіше і її продуктивність праці зростає.
  • Науково доведено: у людини, що почала носити слуховий апарат, змінюється характер. Він стає менш впертим, агресивним, не таким категоричним у своїх судженнях.
  • Ще один аргумент на користь слухових апаратів: постійне переспрашивание більш помітно, ніж маленький слуховий апарат.
  • Крім того, що людина одягає слуховий апарат, у нього поліпшується мова.
  • Слухові апарати допомагають боротися з вушним шумом, що останнім часом є досить поширеною проблемою.
  • Слуховий апарат - стильний і доступний. А головне - зручний і непомітний у використанні, свого роду "апарат-невидимка", який покращує життя і дає відчути її в усіх проявах.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ