Головна : Новини

Переваги лікування від алкоголізму в медичному центрі ТОВ «Клініка ім. Гальченко Ст. Ст.»

, 22:35
0 253

На сьогоднішній день статистика по кількості людей, які систематично вживають алкоголь в Україні жахає: близько 20 відсотків жінок і чоловіків різного віку вживають спиртні напої постійно. Більше того, з кожним роком вік людей, що вживають алкоголь молодіє і нерідко хлопці шкільного віку потрапляють у швидку в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Варто пам'ятати, що алкоголізм-це залежність, коли Ви або близька Вам людина вже не може відмовитися від щоденного келиха міцного напою. Наслідки залежності жахливі - шкода здоров'ю, руйнування людини як особистості і втрата надії на щасливе подружнє життя і здорових дітей.

Професійне лікування алкоголізму - вибір на користь майбутнього

На сьогоднішній день лікування алкоголізму пропонують досить велика кількість клінік, але для того щоб отримати професійну допомогу потрібно звертатися в спеціалізовані центри. Медичний центр ТОВ «Клініка ім. Гальченко Ст. Ст.» вже багато років допомагає українцям і не тільки звільнятися від проблем з алкоголем. До речі, більше інформації ви можете прочитати на сайті: http://narcologist.kiev.ua/ru/kodirovanie-moshchnyy-udar-po-zavisimosti.

Напрацьований за роки досвід вони цілеспрямовано використовують у своїй практиці, а лікування алкоголізму в Києві, столиці України, проводять за новітніми методиками. Ви можете навіть не сумніватися в успішному результаті. Пройшовши весь курс лікування, багато пацієнтів можуть з новими силами розпочати своє життя. Повна анонімність дозволяє пацієнтам не хвилюватися з довічне клеймо п'яниці і з надією дивитися в майбутнє. Анонімне лікування алкоголізму в даному центрі - це не лише перший крок, це також повноцінний вибір на користь тверезості. Пам'ятайте, що все залежить тільки від вашого бажання, тому вперед за новим життям!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ