Головна : Новини

Розміри масажного столу: як вибрати

, 12:35
0 277

Розмір масажного столу відіграє важливе значення під час вибору, тому що від нього залежить, чи успішно пройдуть сеанси масажу. Для того щоб ваш вибір приніс тільки комфорт і задоволення ви повинні знати, який розмір столу краще всього вибрати. Отже, поїхали...

Ширина столу для масажу

Ширина масажного столу зазвичай становить від 50 до 75 див. В вузьких столах часто роблять підставки для рук, які дають можливість комфортно працювати на ньому навіть з повними клієнтами. Краще всього, щоб ширина переносного столу для масажу не була більше, ніж 70 см, тому що в іншому випадку переносити його вам буде дуже незручно. Якщо вам потрібно купити , то дізнайтеся більше інформації на сайті: http://mstol.com.ua.

Що потрібно знати про довжині масажного столу?

Звичайно середня довжина будь-якого масажного столу становить близько двох метрів. Переносний стіл іноді виготовляють і трохи коротким, тобто довжина його 185-190 див. Важливо знати те, що навіть якщо стіл має довжину, яка коротше, ніж 185 см, то це зовсім не означає, що на нього ви не можете покласти людину, яка має більш високий зріст. Дану проблему нескладно вырешить, тому що вам досить підкласти йому під коліна невеликий валик.

Висота масажного столу: головні особливості

Висота столу для масажу може бути різною, починаючи від 60 до 80 див. Розрахувати відповідну висоту столу, ви можете, виходячи із зростання самого масажиста. В хорошому випадку поверхня стола повинна бути не вище, ніж закінчення руки, яка витягнута вздовж тіла і стиснута в кулак, але також не бути нижче, ніж кінчики пальців розтисненій кисті.

Змінити висоту більш складних столів можна 2 способами: телескопічним висуванням, яке відбувається з фіксацією кнопки і переміщенням однієї секції ніжки до іншої з невеликим прикручиванием. Телескопічну регулювання вважають набагато зручним способом, але даний механізм сам по собі менш стійкий, особливо тоді, коли потрібно прийняти максимальну висоту.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ