Головна : Новини

Рання менопауза: чим вона загрожує?

, 11:32
0 274

Менопауза – це нормальний процес в організмі жінки. Вона підводить завершальну межу біологічного циклу. Менопауза настає через рік після останньої менструації. Це пов'язано з дефіцитом вироблення естрогенів яєчниками. На цьому тлі процес старіння починає протікати швидше. Період настання менопаузи дуже індивідуальний. Зазвичай, він починається після 45-ти років. Але бувають випадки, коли менопауза приходить раніше. Ця несподівана гостя може принести безліч неприємних «гостинців».

Чому ж менопауза приходить передчасно? Чим це загрожує? Як виправити ситуацію? Чому менопауза прийшла надто рано?

Рання менопауза настає у віці 40-45 років. Причини передчасного клімаксу можуть бути різні. Вони можуть бути пов'язані з генетичною схильністю. Якщо мати або бабуся страждали від ранньої менопаузи, вона може передатися у спадок, разом з рештою приданим. Нерідко, ранній клімакс стає наслідком лікування. Хірургічні втручання по відношенню до жіночих статевих органів, деякі лікарські препарати, променева онкотерапия можуть спровокувати ранню менопаузу.

У зону ризику також входять:

 • Аутоімунні захворювання;
 • Хронічна втома;
 • Стреси;
 • Надмірні фізичні навантаження;
 • Куріння.

Настання ранньої менопаузи є досить виразним і згубним процесом.

Чим це може обернутися? Які наслідки раннього клімаксу?

Ранній клімакс приносить з собою все те, чого Ви не хочете отримати. Головним зберігачем жіночої краси, молодості і привабливості є естроген. Менопауза настає в результаті його дефіциту. Цей дефіцит призводить до ряду інших неприємностей. В результаті страждають багато органів і системи організму. Тканини стають більш тонкими і менш еластичними. Це призводить до сухості піхви, ламкості кісток і нігтів. Волосся починають швидше випадати, сіктися і сивіти. Колір шкіри може злегка змінитися. На шкірі з'являються пігментні плями і глибокі зморшки. Ранній клімакс також негативно позначається на роботі серцево-судинної і нервової систем.

Це може призвести до наступних наслідків:

 • Безсоння;
 • Перепади настрою;
 • Депресивність;
 • Плаксивість;
 • Припливи;
 • Підвищена пітливість;
 • Прискорене серцебиття;
 • Перепади артеріального тиску.

Разом з тим, підвищується ризик розвитку атеросклерозу, серцевих недуг, хвороби Альцгеймера і Паркінсона. Зниження тонусу м'язів може призвести до нетримання сечі. Наслідки раннього клімаксу можуть призвести до швидкого старіння організму, ранньої інвалідності, швидкому зниженню працездатності і скорочення тривалості життя. Побічні ефекти ранньої менопаузи залишають негативний відбиток на сексуальною і соціального життя жінки. Але все це можна зупинити!

Як зупинити ранню менопаузу?

Щоб настав клімакс як можна пізніше і не завдав значної шкоди, необхідно правильно подбати про себе. Здорове харчування, спорт і активний спосіб життя позитивно позначиться на загальному стані здоров'я. Але цього буде недостатньо, щоб зупинити клімакс. Що ж необхідно зробити?

Багато медики радить приймати «». Це британське засіб здатне пом'якшити симптоми ранньої менопаузи і продовжити молодість. «Менопейс Оріджінал» складається з натуральних, негормональних інгредієнтів. Ці компоненти збагачують організм, дозволяючи йому самостійно підвищити рівень вироблення естрогену. Це засіб не має значних протипоказань і швидко демонструє свою ефективність.
Продовжите свою молодість, в цьому Вам допоможе «Менопейс Оріджінал»!

Джерело: http://40plus.com.ua/?pk_campaign=PR2&pk_kwd=menopace1.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ