Головна : Новини

Поради батькам: як правильно вибрати іграшки для дітей

, 23:33
0 272

Коли батьки купують дітям багато іграшок, то вони повинні пам'ятати, що їх не треба дуже багато. Величезний скоп буде тільки притупляти інтерес вашої дитини, а також не дасть йому можливості активно розвиватися. Коли дитина у своєму розпорядженні має мало іграшок, то він починає включати свою фантазію і створювати нові цікаві ігри зі своїми «старими персонажами». До речі, купити ви можете в інтернет-магазині: babyzzz.com.ua.

Іграшки повинні мати своє місце

Обов'язково майте спеціальне місце для іграшок, бажано щоб це воно було в дитячій кімнаті. Малюк зможе складати свої іграшки тільки в це місце, буде переставляти їх місцями, тобто він буде вчитися організованості. Наприклад, набір "Доктор" у вашому домі буде мати власний медпункт, «пацієнтами» будуть мама й тато, а доктором – ваш люблячий малюк. «Ляльковий дім», який призначений для дівчаток займає особливе місце в будинку, тому що там живуть, дружать і ходять у школу багато маленькі лялечки. Подібні набори можна вважати зачатками розвитку молодої господині сімейного вогнища і вони допоможуть привчити дитину до виконання домашніх обов'язків.

Набридла іграшка? Рішення

Якщо дитині вже набридла якась іграшка, рекомендую сховати її на деякий час. Потім ви зробіть своїй дитині приємний сюрприз, нагадавши про друга, який нещодавно загубився. Ваше дитя зможе придумати нову роль для цієї іграшки. Таким чином, ви зможете навчити дитину не залишати своїх «старих друзів».

Важливо знати

Також важливо звернути свою увагу на те, що вікові рекомендації не завжди відповідають розвитку дитини. Всі діти розвиваються зовсім по-різному і зрозуміло, що діти одного віку можуть мати зовсім інші інтереси у багатьох іграх. Уважно стежте за своєю дитиною, обов'язково прислухайтеся і придивляйтеся до того, що він любить, ніж зазвичай цікавиться, від чого «загоряються очі» у нього. Ростіть і грайте разом зі своєю дитиною!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ