Фільтри для води: основні види
Питна вода, яка виходить з водопровідного крана, в більшості селищ і міст далеко не найкращої якості. Навіть якщо цю воду очищають на станції, все рівно гнилі старі водопровідні труби зроблять свою брудну справу і в звичайно підсумку доведеться шукати артезіанський джерело або купувати воду в пляшках, що далеко не скрізь можливо.
Із ситуації є 1-ин вихід – і це купівля побутового фільтра для води. Спочатку варто провести аналіз води з водопроводу, щоб розуміти, від чого саме її потрібно очищати - щоправда, зробити це можна тільки в лабораторних умовах. Найчастіше люди купують універсальні фільтри або ж довіряють продавця-консультанта. Далі ми поговоримо, які є різновиди фільтрів для води і розповість нам про них Іванов К. Е. - редактор сайту , на якому ви можете знайти цікаву інформацію про воду і її очищення.
Різновиди фільтрів для очищення води. Їх "+" і "-".
Накопичувальні фільтри
Найчастіше дані вироби нагадують глечик. У цю ємність зверху наливають воду, яка потім протікає через картридж, який фільтрує і накопичується внизу ємності.
Плюси даного пристрою:
- відсутність проблем з переливом води;
- мобільність.
Оскільки фільтруючі картриджі знімні, то і воду від різних домішок ви можете очищати багаторазово.
Мінуси:
- маленький ресурс знімного фільтра;
- невелика продуктивність;
- у такого глечика обмежена ємність, саме тому, щоб відфільтрувати багато води вам потрібно буде витратити багато часу;
- у картриджів фільтрів-глечиків не дуже хороший рівень очищення.
Проточні фільтри для води
Вони бувають 3-х типів:
- Насадки на кран. Їх основними перевагами є: компактний розмір і можливість без проблем і швидко закріпити такий фільтр на кожному крані. А головними недоліками є: потреба стежити за переливом, мала продуктивність і малий ресурс;
- Фільтри середнього ступеня очищення. Найчастіше вони являють собою циліндр невеликого розміру з можливістю підведення до нього води + кран для очищеної води. У даних фільтрів: хороший рівень очищення, велика продуктивність і збільшений ресурс. До недоліків можна віднести потреба підбору місця біля змішувача безпосередньо для установки фільтра. Підключати ж сам фільтр до крана необхідно у міру потреби;
- Фільтри вищої міри очищення. Найдорожчі та найбільш ефективні варіанти. Серед усіх розглянутих нами варіантів, цим фільтрам властива найкраща очищення і продуктивність. Вони володіють величезним ресурсом (десь 15 т води). Дивлячись на ці характеристики, ми можемо сказати, що всі витрати окупляться досить швидко.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.