Головна : Новини

Що таке компресійні колготи

, 15:27
0 269

При виникненні болю в ногах, набряки і варикозне розширення вен лікар, звичайно, порадить вам поміняти: раціон харчування, спосіб життя і навантаження. До цього списку також можна додати і компресійний трикотаж. Далі ми поговоримо про компресійних колготах. До речі, в Україні якісні ви можете придбати в інтернет-магазині: shop-medi.com.ua.

Якщо ви помітили появу тяжкості в ногах, набряків і «зірочок», то вам потрібно починати профілактику варикозу, а саме придбати собі компресійні противоварикозный панчохи (панчохи). Даний трикотаж створює своєрідний каркас, який, в свою чергу, підтримує венозні судини і захищає їх від сильного розтягування. Саме тиск на стінки венозних судин, робить їх просвіт тонше, що безпосередньо перешкоджає появі тромбів, а також веде до прискорення кровотоку у венозних судинах. З цього випливає, що компресія м'яких тканин гомілки може захистити нижні кінцівки від втоми, болю в м'язах і набряків. А ось компресія венозних стінок підтримує клапани венозних судин і не дає застоюватися крові.

Компресійний трикотаж здатний здавлювати нижні кінцівки з силою, якої вистачить для того, щоб кров не застоювалася, а венозні судини не набрякали. Тиск в компресійних колготах (панчохах), на відміну від колготок-утяжек, розподіляється знизу вгору, тобто на підході до стегна воно мінімальне, в районі коліна - середнє, а раене щиколотки - найбільше. В області живота, а також стегон тиску немає взагалі. За рахунок цього противоварикозный компресійний трикотаж сильно прискорює відтік крові від венозних судин ніг.

Види компресійних панчіх

Компресійні колготи бувають лікувальними, а також профілактичними. Відрізняються вони одні від 2-їх ступенем компресії. Так:

  • профілактичні мають 1-ю ступінь компресії: < 18 mmHg;
  • лікувальні мають 2-ю - 4-ю ступеня компресії: 20 - 40 mmHg.

Профілактичні компресійні колготи можна придбати в звичайному магазині або в аптеці. Для них не потрібен медичний сертифікат. А лікувальні компресійні колготи призначаються лікарем, продаються лише в медустановах і в обов'язковому порядку підлягають медичній сертифікації.

Надягати противоварикозные компресійні колготи потрібно вранці на підняті ноги, не встаючи з ліжка. 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ