Головна : Новини

Сонцезахисні окуляри: які краще всього вибирати?

, 11:16
0 237

Призначення сонцезахисних окулярів - захищати наші очі. Наприклад, коли ви знаходитесь в темному приміщенні - зіниці розширюються, а на сонці - звужуються. Очі, ніби самі себе захищають від шкідливого впливу сонячних променів. Якщо ж ви одягаєте неякісні темні окуляри, зіниця реагує на затемнення і розширюється. Це своєрідний обман - дивитися стає комфортніше, однак природна захист не спрацьовує і промені проходять напрямку. Тому, краще взагалі не носити окуляри від сонця, ніж носити неякісні.

Які сонцезахисні окуляри краще вибрати людям, у яких проблеми із зором?

Є проста сонцезахисна лінза з діоптріями, вона захищає від сонця і коригує зір. Такі лінзи бувають з поляризованим і антирефлексним покриттям, забирає відблиски з горизонтальних і вертикальних поверхонь. Якщо у вас поганий зір, то можна зробити сонцезахисні окуляри з корекцією, індивідуально підібравши оправу і відповідні лінзи. До речі, ви також можете придбати на сайті: http://glasses.rv.ua/.

Які особливості градієнтних лінз?

Градієнтне покриття - це коли лінза затемнена не рівномірно, зверху вона може бути темна, а знизу світліше. Є люди, які не можуть носити окуляри з такими лінзами. Загалом, градієнтні лінзи не шкодять зору, в основному вони просто надають хороший эстетическийвид. Коли ви читаєте і не хочете знімати окуляри - це зручно, адже внизу градієнт лінза менш затемнена.

Можна сказати, що градієнтні лінзи - це новинка, раніше таких не було. Якщо лінзи дуже темні, то через них не видно очі людини, а градієнт дозволяє трохи відкрити очі.

Яке призначення мають поляризовані лінзи?

Поляризовані лінзи рекомендують водіям і рибалкам. Вони забирають відблиски з горизонтальних поверхонь і спотворення предметів. Через окуляри з поляризованими лінзами легше дивитися на мокрий асфальт, відблиск води тощо.

Які виділяють спеціальні сонцезахисні для водіїв?

Для водіїв рекомендують поляризованим окуляри з фільтром, можна вибрати окуляри з фотохромной лінзою ( «хамелеон»). Ця лінза на вулиці стає темніше, а в приміщенні вона світлішає. Фотохромні лінзи реагують на сонці, оптимальні умови для них, коли вони стають найбільш темними - це холод і яскраве сонце. Взимку в сонячну погоду вони максимально затемняються, влітку при такому сонці вони не будуть настільки темні.

Є лінзи, затемняються на 50-60% і навіть на 80%. Також бувають фотохромні лінзи, швидше темніють, всього за 30 секунд, але є й такі, які затемняються за 3 хвилини. Сонцезахисні окуляри «хамелеони» з діоптріями рекомендують водіям, у яких поганий зір, вони коригують зір та захищають від сонячних променів.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ