здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Зубні імпланти і їх віді

Травень 11 2016

Використання зубних імплантатів в стоматології сьогодні вважається найбільш оптимальним варіантом протезування зубів, так як саме ця методика дозволяє відновити втрачені зуби, зберігши майже стовідсоткову їх функціональність. Імплантація зубних імплантів практикується в нашій країні вже кілька десятиліть, і якщо раніше така технологія для багатьох була не по кишені через високу ціну, то сьогодні вона стала більш доступною, при цьому якість і ефективність використовуваних матеріалів тільки покращилися.

В останні роки вибір зубних імплантів значно виріс, у зв'язку з чим перед пацієнтами нерідко постає питання: який імплант вибрати, яка система імплантації зубів краща? Поговоримо про їх переваги та недоліки у цілому і зокрема. І розповість нам про це Василенко А. П. - співробітник київського стоматологічного центру "RISU": .

Варто відразу зауважити, що можна зустріти кілька варіантів вживання цього слова: «імплантат», «імплант» і навіть «імплантант». Як же писати і говорити правильно? Так ось, літературно є правильним є «імплантат», також останнім годиною в спеціалізованій літературі все частіше зустрічається варіант «імплант» (за аналогією з англійським implant), що теж є цілком допустимим. А вісь «імплантант» - це неправильна назва штучного кореня зуба. Більшості пацієнтів простіше вимовляти «імплант», ніж «імплантант» або «імплантат», нам теж, тому далі буде використовуватися всім зрозумілий і простий термін «імплант».

Віді імплантів

Існує кілька видів зубних імплантів, які відрізняються між собою формою, розмірами, способом імплантації, здатністю нести навантаження та іншими характеристиками:

  • Коренеподібні. Застосовуються в імплантації зубів частіше всього. Вони являють собою своєрідний циліндр або усічений конус, обладнань різьбою. Легко встановлюється, але тільки в тому випадку, якщо кісткова тканина володіє достатніми розмірами. В іншому випадку може знадобитися нарощування кістки - синус ліфтинг;
  • Конструкції пластиночного типу. Використовуються в тому випадку, якщо у пацієнта надмірно вузька кістка. Такі імпланти займають досить великий обсяг кісткової тканини. Застосовуються рідко;
  • Комбіновані пластинчато-кореневі імпланти. Являють собою суміш двох описаних вище конструкцій. Використовуються рідко, так як відрізняються складністю і великими розмірами;
  • Імплант субперіостальний. Смороду застосовуються в особливих випадках, коли кісткова тканина дуже стоншена. Відрізняються особливо великими розмірами;
  • Системи міні-імплантів. Відрізняються зменшеними розмірами в порівнянні зі звичайними коренеподібними. Використовуються для стабілізації знімних протезів;
  • Конструкції для стабілізації кореневої системи зуба.

У загальному випадку, коли говорять про зубні імпланти, найчастіше мають на увазі саме коренеподібні імпланти, тому що вони є найпоширенішими. Їх встановлення є малотравматичною, вони дають відносно малий відсоток відторгнення організмом, мають фізіологічну форму, витримують серйозні жувальні навантаження, естетичні і доступні за ціною.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Трави для травлення:... Клієнторієнтований підхід... 
Переглядів: 249
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен