Головна : Новини

Що робити якщо після імплантації зуба ви відчуваєте біль?

, 14:18
0 246

Бувають випадки, що людині поставили імплант, а він болить. В цілому, після імплантації зуба, біль середньої або невеликої ступеня протягом одноги або двох днів - це цілком нормальна ситуація і це не говорить про те, що щось пішло не так, як потрібно. Проблема в тому, що при постановці зубного імплантату (навіть при самій щадною і делікатною), як при будь-якому хірургічному втручанні відбувається травма. Правда, сучасні медичні технології дають можливість звести травмування тканин до мінімуму. Подібну біль легко усунути за допомогою знеболювальною таблетки (найс, кеторол та ін). До речі, якщо ви в Мінську , то виправити ситуацію допоможуть вам в стоматологічній клініці «Зубна Фея»: feja.by.

Що робити, якщо після процедури імплантації у вас все-таки болить зуб?

У 1-у чергу Вас повинні насторожити виражені, інтенсивні і тривалі болі, які непроходят понад п'ять днів. При наявності такого больового симптому, а також набряклості, почервоніння і виділення рідини безпосередньо з-під ясен, локації поставленого зубного імплантату треба в терміновому порядку звернутися до стоматолога. Цілком можливо, що знадобитися промивання, хірургічна ревізія рани, чищення тканин ложа імплантату з майбутнім накладенням швів.

Причинами такого запалення можуть бути:

  • куріння і, як результат, зниження загоєння слизової;
  • потрапляння  бактерій в рану через її нещільно ушиті краю;
  • перегрів кістки, який може статися внаслідок недотримання хірургічного протоколу процедури імплантації;
  • формування кров'яного згустку між яснами і імплантантом, з майбутнім його нагноєнням. Подібне нагноєння веде до запалення тканин, що оточують імплантат і викликає перимлантит.

Переимплантит являє собою запалення тканин, що оточують зубний імплант. Найчастіше дане захворювання можна зупинити вчасно. Щоб це зробити хірург за допомогою спеціальних інструментів санує і вичищає тканини, які запалилися. Він викручує заглушку, проводить промивку різьби і внутрішньої поверхні імплантату, далі фіксує кришку назад, а також накладає шви.

Час від часу, при формуванні кісткового кишені, використовується техніка підсадки кістково-утворює матеріалу з використанням мембран. Після цього пацієнт проходить 4-ох / семиденний протизапальну медикаментозну терапію. Якщо ж запалення повторитися, тоді зубний імплантат вивертається, дожидаються стихання запалення, і тільки після повного загоєння роблять повторну імплантацію.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ