Головна : Новини

Про пластичні операції в Тернополі

, 11:04
0 378

Глянцеві журнали, різні телепрограми популяризують поліпшення зовнішності за допомогою пластичних операцій. Однак у погоні за красою ми втрачаємо свою індивідуальність і неповторність. У той же час зміна зовнішності спонукає людину до зміни способу життя, зокрема мислення, здорового харчування, заняття спортом тощо. Якщо ж ви всерйоз задумалися над тим, щоб зробити пластичну операцію, перш за все зверніться до фахівця за консультацією і почитайте . До прикладу, в Тернополі такі оперативні втручання роблять у третій міській лікарні. У даній статті пластичний хірург вищої категорії Віталій Жеворонко детальніше розповість про особливості пластичної корекції.

"Ми об'єднали краще"

- Як давно ви займаєтеся пластичною хірургією?
- Пластичною хірургією я займаюся більше 14 років. Потрібно зауважити, що в цьому напрямку в мене вже є великий досвід. Розпочав свою діяльність я з місячного стажування в клініці Земського. Згодом свої знання та вміння удосконалював на спеціалізованих курсах у Харкові, Черкасах, Донецьку, Польщі, Німеччини, Москві. Я вибирав найкращі клініки і школи в певних напрямках пластичної хірургії. Наприклад, у Москві, на мою думку, краще роблять пластику молочних залоз, у Німеччині - пластику грудей і особи, у Польщі - пластику живота і ліпоксацію. Ми дотримувалися принципу, що немає нічого ідеального. Кожна клініка має свою школу і свої досягнення, тому вирішили взяти все краще і об'єднати в своїй лікарні. До речі, багато наших пацієнти нині проживають і працюють за кордоном. Кожен з них хоче знати, чи добре йому зробили пластичну операцію, тому звертаються до інших фахівців за консультацією. Одного з пацієнтів у США лікар запитав, чи робив він операцію в Швейцарії. Фахівець відразу бачить, за якими технологіями зроблена та чи інша пластика.

- Які види пластичних операцій роблять у вас?
- Ми робимо всі види пластичних операцій, крім ринопластики. Справа в тому, що пластику носа люди в основному роблять із-за того, що є певні викривлення або порушення анатомічного характеру. Такі операції повинні виконувати виключно отоларингологи, оскільки саме вони можуть забезпечити повноцінне функціонування цього органу. Робимо контурну пластику обличчя, корекція вушних раковин, пластику живота, блефаропластику, збільшуємо або зменшуємо молочні залози, робимо корекцію фігури методом ліпосакції (видалення жирових відкладень).

"Чоловіки також починають турбуватися про свою зовнішність"

- Хто частіше звертається до вас жінки чи чоловіки?
- В основному жінки, хоча на сьогодні є і великий відсоток чоловіків. В останні роки спостерігається така тенденція, що чоловіки більше починають стежити за своїм зовнішнім виглядом. Вони хочуть бути підтягнутими, тому звертаються до нас, щоб підтягти живіт, позбутися зморшок або зробити пластику обличчя. Також важко виділити якийсь один популярний вид пластичних операцій. У рівній кількості роблять блефаропластику і підтяжку шкіри обличчя чоловіка і жінки, а по корекції молочних залоз і живота - жінки. Взимку ми більше робимо операцій, влітку - менше, в основному це люди, які живуть за кордоном або там працюють. Нещодавно до мене на огляд приходила пацієнтка, якій 10 років тому ми збільшували молочні залози. Хочу зауважити, що не сталося ніяких наслідків. Це означає, що операція зроблена якісно.

- Існує таке уявлення, що велика груди - це еталон краси.
- Ще десять років тому, на збільшення грудей був бум. Я з цього приводу жартував, що всі хочуть бути схожі на Памелу Андерсон. Але і тоді відмовляв багатьох жінок від того, щоб занадто збільшувати молочні залози. На моє переконання, розмір жіночих форм повинне бути природним і відповідати фігурі жінки. Ми ніколи відразу після консультації не призначаємо той чи інший вид операції. Спочатку детально розповідаємо про оперативне втручання, розпитуємо у жінки про планування вагітностей, потім просимо порадитися з родичами або близькими друзями, прочитати статті в інтернеті. Ще один важливий момент. Раджу пацієнту взяти аркуш, розділити його на дві частини, в одній написати всі "за" платичной операції, а на іншому - "проти". І якщо аргументи проти переважають, то дійсно краще не робити операцію. Останнім часом спостерігається ще і така тенденція: багато молоді люди приходять з переконанням, що обов'язково повинна бути зроблена будь-яка пластична операція, як данина моді чи статусу у суспільстві. Як правило, це дівчата 18-29 років, у яких хороші зовнішні дані, але вони хочуть зробити пластику. Ми відмовляємо таким людям. Якщо я не можу переконати, то направляю їх до завідувачу нашого відділення Василю Васильовичу Костевичу, який також має великий досвід в спілкуванні з пацієнтами. Пластична операція повинна проводитися за необхідності, або за медичними показаннями, а не тому, що це модно. Завтра мода зміниться і людина буде постійно карати себе за те, що вчасно не зупинився. Пластичні операції - це не запчастину в машині, яку можна при необхідності замінити.

- Побутує думка, що авіаперельоти з ендопротезами небажані. Чи відповідає це дійсності?
- до Речі, пацієнтка, про яку згадував вище, працює стюардесою. Їй доводиться майже щодня здійснювати перельоти. Мені самому було цікаво, як вона себе почуває. Жінка сказала, що під час перельотів перших після операції був певний дискомфорт, а зараз взагалі нічого не відчуває. Тобто це своєрідний міф. Однак за грудьми після пластичної операції потрібен певний відхід. Особливо, якщо жінці імплантували протези великої маси. Рано чи пізно сила тяжіння призведе до обвисання шкіри грудей. Ми розповідаємо пацієнткам про особливості догляду за молочними залозами. Відразу хочу розвіяти ще один міф. Існує думка, що кожні 10 років треба міняти зразки. Насправді це не так, адже імплантанти мають довічну гарантію. Якщо пацієнтка дотримується всіх правил догляду, то вони будуть служити дуже довго. Ми використовуємо імплантанти світових лідерів. Насправді пластичні хірурги тільки допомагають людині стати красивіше, але багато залежить від нього самого. Разом із зміною зовнішності потрібно змінювати свою свідомість та спосіб життя. Як ти подаєш себе світу, бо світ буде тебе і сприймати.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ