Головна : Новини

Поширені міфи про лазерної епіляції

, 12:08
0 248

Лазерною епіляцією називається процедура усунення без пошкодження шкіри волосяних фолікул. Після впливу лазера, оброблене волосся руйнуються, після чого випадають і ніколи більше не виростають. Лазер руйнує меланін (темний пігмент), що знаходиться безпосередньо всередині волосини.

Щоб повністю устраненить максимально можливе число волосся (від сімдесяти до дев'яносто п'яти %) треба пройти цілий курс процедур лазерної епіляції з інтервалом 45 – 60 – 90 днів. Така методика, як , реально дає можливість надовго або ж  назавжди радикально вирішити проблему з небажаними волоссям на людському тілі. Дана технологія вже існує і на практиці застосовується > 20 років. Але навколо даної процедури є низка міфів, що спотворюють людське уявлення про неї, а також її можливості.

Міф №1. Дана процедура шкідлива для здоров'я, оскільки лазер має поганий вплив на внутрішні органи людини

Безпосередньо при епіляції лазерний промінь проникає в шкіру на 1 - 4 мм, досягаючи лише волосяних фолікулів, потім він на 100 % розсіюється і глибше шкіри не проникає, ковзаючи по її поверхні і не пошкоджуючи її.

Міф №2. Дана процедура викликає вростання окремих волосся, а також утворення рубців

При лазерної епіляції цілісність шкіри не порушується, тому рубцювання бути не може. Вростання волосся не зустрічається при даній процедурі. Більш того, даний метод рекомендують для усунення подібних проявів.

Міф №3. Це дуже дорого

Ну це дивлячись з чим ви будете порівнювати. Просто порахуйте, скільки вам у рік потрібно буде витратити грошей на придбання різних засобів для депіляції. А за все життя? А тепер порахуйте вартість курсу лазерної епіляції (шість - вісім сеансів з інтервалом 60 - 90 днів і все). Тепер просто порівняйте ці цифри.

Міф №4. Це боляче

Тут все індивідуально і залежить від порогу больових відчуттів конкретної людини. При лазерної епіляції відчуття можна назвати неприємними. Але якщо порівнювати з механічною депіляцією та воскированием, то вони набагато болючіше!

Міф №5. При лазерної епіляції можна видалити світле волосся

Лазер «не бачить» пушкове, сивий або світле волосся і, як результат, не усуває його.

Міф №6. За 1 раз можна видалити волосся назавжди

За 1 раз, на превеликий жаль, можна отримати бажаний 100 % результат. Світло лазера поглинає лише «зрілі» волосяні фолікули. Одночасно на тілі людини знаходиться 5 - 20 відсотків подібних фолікул. В майбутньому вже знищені фолікули не виростуть, але зате, проростають нові волосся. Так, повний цикл зміни всіх волосся становить 8 - 24 місяці. Найчастіше через 48 місяців після 4-х процедур лазерної епіляції проростає < 40 відсотків волосся. На цей ефект вам і варто розраховувати.

Міф №7. На засмаглій шкірі цю процедуру проводити не можна

Звичайно ж, в шкірі при засмагу утворюється меланін, що є безпосередньою мішенню для лазера, тобто в даному випадку ризик опіку звичайно ж зростає. Але, сьогодні є обладнання, що при правильному підборі програм дає можливість забезпечувати відмінний результат без пошкодження шкіри з засмагою.

Міф №8. Лазер викликає появу пухлин шкіри

Новоутворення шкіри - це пряме протипоказання для даної процедури. Онкогенное дія мають ультрафіолетові хвилі (320 - 400 нм), що не присутні в лазерному промені.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ