Головна : Новини

Що таке галотерапія?

, 10:16
0 1705

Галотерапія (або спелеотерапія) - це один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування органів дихання з використанням мікроклімату підземних соляних шахт і карстових печер. Цей метод застосовують для профілактики і лікування бронхіальної астми, патології верхніх дихальних шляхів, респіраторних алергії.

Використання сольових ламп

Для того, щоб ефект після проходження повного курсу процедур тривав довше, рекомендуємо використовувати вдома з цільними уламками кам'яної солі.

Коли можна застосовувати спелеотерапію дітям?

Дітям спелеотерапію рекомендують з трирічного віку. Тривалість такої процедури для дітей - від 10 хвилин, з поступовим збільшенням до 20-ти. Середня тривалість курсу лікування - десять процедур. Проводити таке лікування лікарі рекомендують з трирічного віку. Правда, трапляється, що процедура потрібна і набагато раніше. Нерідко батьки приводять дітей вже третій-четвертий раз за рік. Кажуть, що переконалися - це допомагає. Тому призводять малюка навіть для профілактики. Після курсу лікування, за їх словами, у дітей поліпшується сон, полегшується дихання. До того ж, менше турбує нежить. В осінній і весняний період така процедура для профілактики потрібна всім. Адже це кінець сезону, коли "вирують" гострі респіраторні захворювання.

Коли найкраще проводити дану процедуру?

Правда, цю процедуру не бажано проходити в період загострення хвороби. Краще це зробити, наприклад, у серпні-вересні або в лютому-березні. Щоб заздалегідь підготуватися до спалахів ГРВІ.

Довідка

З давніх часів ченці поміщали хворих з дихальними проблемами в соляні печери. Там же вони подрібнювали ​​сталактити, створюючи соляну пил. Їм хворі дихали і відчували при цьому значне полегшення. В Європі соляне лікування вперше застосували в Польщі. У середині XIX ст. промисловий терапевт Фелікс Бочковський зауважив, що працівники соляної шахти "Величко" біля Кракова зовсім не хворіють на астму. Згодом у цій шахті відкрили першу "легеневу соляну лікарню".

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ