Головна : Новини

Справжня лікувальна взуття виготовляють індивідуально у відповідності з рекомендаціями лікаря

, 18:15
0 291

останнім часом ортопедичне взуття стала дуже популярною. Завдяки рекламі багато споживачі вважають її засобом вирішення всіх проблем зі стопами. Тому замість того, щоб звернутися до лікаря, йдуть в магазин. Але найчастіше таке взуття не допомагає і захворювання продовжує прогресувати.

Потрапила в таку ​​ситуацію і чернівчанка Любов Калита. Жінка стверджує, що була впевнена, що підібране взуття в магазині допоможе усунути «кісточку» на нозі, адже чула, що такий вид викривлення коригується. Придбала пару спеціального взуття в магазині.

- Туфлі були досить зручними, але поліпшення за три місяці їх носіння так і не відчула, - розповідає чернівчанка. - Коли звернулася до лікаря, виявилося, що куплену взуття було профілактичної, а не лікувальною. Результату вона не дала, тому що призначалася для здорової стопи.

Лікарі стверджують, що причина нерозуміння пацієнтами того факту, що неможливо вилікувати різні деформації однаковою взуттям.


- Насамперед ортопедичне взуття потрібна для підтримки правильного положення стопи, - розповідає Сергій Білик, завідувач ортопедо-травматологічним відділенням центру ортопедії і травматології р. в Чернівці. - Всю ортопедичне взуття можна розділити на 2-е групи: лікувальна і профілактична.

- Купуючи ортопедичне взуття, обов'язково вимагайте документи, що підтверджують її якість: для дитячої - сертифікат, а для дорослого - висновок санітарно-гігієнічної експертизи, - розповідає Анатолій Стрижеборода, головний спеціаліст інспекції по захисту прав споживачів у Чернівецькій обл. - Також важливим показником якості ортопедичного взуття є його реєстрація в Моз.

В магазин чи до лікаря?

- Ортопедичне взуття та устілки, які продаються в магазині є універсальними, а це не завжди добре, - каже С. Білик. - Для того, щоб досягти позитивного результату, потрібна взуття, виготовлене індивідуально, у відповідності з особливостями ступні людини. При цьому ефективність носіння такого взуття повинен оцінювати лікар. Взуття придбана в магазині підходить тільки для профілактичних цілей, але ні в якому разі не для лікування. До речі, - ортопедичний салон, який виготовить вам індивідуальні ортопедичні устілки для лікування різних форм плоскостопості.

Будь думки дотримуються продавці-консультанти магазинів ортопедичного взуття?

- Ортопедичне взуття є лікувально-профілактичною. Її можна використовувати і для лікування і профілактики, - розповідає продавець-консультант магазину ортопедичного взуття Юлія Шпанбрукер. - У ній є ортопедична підошва з супінатором, жорсткий задник, який допомагає фіксувати ногу в правильному положенні, і ортопедична устілка. Модель устілки підбирають окремо за рекомендаціями лікаря у відповідності з діагнозом. Також є профілактичні устілки, які можна ставити навіть у звичайне взуття. Особливо вони потрібні людям, які багато ходять, і тим, у кого стояча робота.

Незважаючи на рекомендації лікарів, попит на ортопедичне взуття постійно зростає. Найчастіше, як стверджують продавці, купують дитяче взуття.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ