Головна : Новини

Як зберегти зір як можна довше, працюючи в шаленому ритмі за комп'ютером

, 10:55
0 1639

Ось і закінчилися всі весняні свята. Ми знову повертаємося у вир робочих проблем, переговорів, проводячи значну частину свого часу за комп'ютерами. А наші очі, особливо з віком, швидше втомлюються, зір падає, життя втрачає свої барви. Як уникнути хвороб очей, зменшити шкідливий вплив стресів та інших факторів, зберегти свій погляд на навколишній світ чітким?

Думку лікаря: цілий день за комп'ютером?...

Найбільш актуальна проблема в наш час - тривале перебування за комп'ютером. Не будемо говорити про шкоду сидячого способу життя, звернемо увагу на монітор. Чи помічали ви, що, дивлячись на нього, ми, як заворожені, перестаємо моргати? Шкідлива дія магнітних коливань призводить до порушення продукції сльози, в свою чергу, стає причиною сухості кон'юнктиви. Це явище супроводжується відчуттям піску в очах, різі. Виникає так званий «синдром сухого ока». Тривале роздратування зорових аналізаторів призводить до зниження зору - зображення стають нечіткими, очі швидко втомлюються. Щоб зменшити негативний ефект, очі потрібно захищати. Лікар-офтальмолог радить, насамперед, придбати спеціальні захисні окуляри. До речі, відновити зір вам також допоможе .

Правильна організація робочого місця

Такі окуляри необхідні і людям з хорошим зір.  Другий етап - правильна організація робочого місця. Монітор повинен бути розташований трохи нижче, так, щоб ви дивилися на нього зверху вниз під кутом 15-30 ° до горизонту або лінії погляду. Це допоможе значно зменшити напруження, очі напівприкриті століттями і менше втомлюватися. Для позбавлення сухості в очах добре використовувати спеціальні краплі, наприклад, препарат "Штучна сльоза». Через кожні 15-20 хвилин робити невеликі перерви, відриваючи очі від монітора і переводячи погляд удалину.

Правильне харчування

Якщо помітили, що зір починає падати, зверніть увагу на своє харчування. Намагайтеся, щоб вона була, насамперед збалансованим.  У раціоні обов'язково мають бути вітаміни А і Є. Дуже добре використовувати вітамінні препарати на основі екстракту чорниці.

Окуляри-хамелеони: переваги

Взимку у більшості з нас виникають неприємні відчуття - різь в очах, сльозотеча від дії морозного повітря, холодного вітру. Якщо людина погано бачить, пропонуємо їй придбати окуляри-хамелеони, які виконують подвійну функцію - коригують зір і захищають очі від різкого світла. Якщо ж із зором все в порядку, але є підвищена реакція на яскраве світло, можна порадити звичайні сонцезахисні окуляри, адже, мружачись від сліпучого білого сяйва, ми не тільки псуємо зір, але і додаємо зайві зморшки.

Думка косметолога: щоб очі були красивими ...

А тепер повернемося до питання з іншого боку - очі не тільки орган, який допомагає нам бачити, це - дзеркало душі. І вони повинні бути прекрасними. А що робити, якщо з'являються темні кола, припухлості, почервоніння? І це теж негативний вплив роботи бізнес-леді за комп'ютером. Куди подіти "гусячі лапки", які псують життя кращій половині людства?

Догляд за очима взимку - особлива тема. Лікар-косметолог радить:

Тонка і ніжна шкіра навколо очей потребує ретельного догляду, особливо взимку. Головна увага - на засоби для зняття макіяжу та догляду з рослинними оліями і полісахаридами. Раз або два в тиждень слід проводити спеціальні процедури з використанням препаратів, що містять кераміди, бисабалол, пантенол, алое та інші корисні компоненти. Ці кошти знімають набряки і напруження, підвищують еластичність, сприяють збереженню вологи і відновленню шкіри.

Але для втомлених очей незамінними будуть всім знайомі бабусині рецепти: примочки відвару ромашки або петрушки. Їх накладають на 20 хвилин, після чого наносять живильний або вітамінізований крем для очей, легко вбиваючи його подушечками пальців на нижні повіки. Важливо захищати очі від впливу сонячного світла за допомогою сонцезахисних окулярів і час від часу робити таку вправу: зосереджено дивимося на перенісся, а потім на кінчик носа до тих пір, поки не настане відчуття втоми.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ