Головна : Новини

Наука астрологія і гороскопи

, 11:28
0 236

Наука Астрологія зустрічається майже в усіх народах світу і виникла ще в далеку епоху. Сучасний гороскоп - це своєрідна проекція, геометричне креслення в певний момент часу в географічній точці землі з урахуванням розташування небесних тіл і їх положення в дванадцяти знаків за три декаді у кожному і дванадцяти будинків гороскопу, які пов'язані з різними життєвими сторонами, як багатство, друзі шлюб, сім'я та інші. За допомогою складеного гороскопом можна передбачати майбутні події в житті людини.

Складання гороскопів широко застосовують у сучасній життя, і придбало велику популярність. Деякі люди скептично до цього ставляться, деякі вірять і знають про гороскопах багато інформації. До речі, а ви чули, що бувають гороскопи удачі і фінансові гороскопи? Якщо вам це цікаво, то .

Для того щоб визначитися вірити або не вірити гороскопам, необхідно розібратися і знати, якими бувають гороскопи. Найбільш популярні на сьогодні це жіночі та чоловічі гороскопи. А взагалі, існує три види гороскопів:

  •     локальний;
  •     натальний;
  •     синастричний.

натальний Гороскоп розповість про життєвих обставинах і можливості людини з допомогою часу і місця народження цієї людини.
Синастричный гороскоп з'ясуємо відносини і взаємозв'язок між людьми з допомогою дат народження людей, про яких необхідно дізнатися інформацію.
Локальний розповість про відбитки в долі людини при зміні місця проживання або переїзді. Для отримання такої інформації необхідні дані за місцем проживання в даний час і час народження.
Також гороскопи поділяються на окремі групи: загальні, астрологічні прогнози, прогнози індивідуальні, професійні. Найбільшою популярністю користуються гороскопи сумісності, що є дуже індивідуальним для окремих людей.

Висновки

Отже, сьогодні ви дізналися, що таке гороскопи і які вони бувають. Звичайно, тільки вам вирішувати: чи вірити їм чи ні. Головне, щоб ви самі вірили в те, що бачите і чуєте. Не забувайте, що сьогодні існує величезна кількість гороскопів, які допоможуть вам розібрати у своєму житті та вирішити багато життєві проблеми.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ