здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які бувають медичні довідки?

Травень 19 2016

Медичні довідки сьогодні стали є ємними документами при влаштуванні на роботу, вступі до навчальних закладів і виїзді на ПМЖ в іншу країну. Вони є основними документами, що підтверджують, що ваше здоров'я відповідає прийнятим нормам, і ви не є носієм тих чи інших захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Довідки мають певний термін дії, тобто, через якийсь час вони вже недійсні і вам доведеться заново займатися їх оформленням.

Крім того, так вже вийшло, що нашим здоров ям цікавляться не тільки знайомі та родичі, які при всякій зустрічі детально нас про нього розпитують. Багато установ нітрохи не менше цікавляться. І тут вже не відбудешся черговим «скрипом потихеньку!». Якщо вашим самопочуттям або здоров'я ям вашої дитини зацікавилася офіційна організація, то вам доведеться принести довідку відповідної форми і надати її за місцем вимоги: юридично такі «запити» цілком виправдані.

Які медичні довідки можуть знадобитися?

  • Медична довідка форми "086" - потрібна тому, хто зібрався вступати в середній або вищий навчальний заклад. І не тільки. Деякі організації, беручи на роботу співробітників, також можуть її вимагати;
  • Медична довідка форми "095" - це документ, що підтверджує тимчасову непрацездатність учня школи чи студента. Так-так, та сама довідка про хворобу;
  • Медична довідка форми "095" - стає заповітним кодом для громадян, які виїжджають за кордон. Без мед. довідки під цим номером не вийде відправитися в далекі країни: вона необхідна для укладення договору страхування. Більш того, консульства деяких держав без цього документа просто не дають іноземцям візу;
  • Не можна обійти увагою і довідку в басейн - і дорослим, і дітям, щоб приділити увагу своєму здоров'ю і вдосталь наплескаться, буде потрібно висновок терапевта і дерматовенеролога, а також результати лабораторних аналізів;
  • Медичні довідки про стан здоров'я потрібні і тим, хто хоче відвідувати спортзал;
  • Для тих, хто має працювати в муніципальних і держустановах, актуальним стає отримання довідки форми "001 гс у". Ця довідка є гарантією того, що здобувач може виконувати обов'язки, які були на нього покладені та адекватно поводитися, спілкуючись з відвідувачами;
  • Мед довідка обов'язково вам знадобиться, щоб відправитися в санаторій, отримати академічну відпустку, взяти путівку в табір для дитини і т. д.

Як отримати медичну довідку?

Це знає, мабуть, кожен: потрібно відправитися у відповідне медустанову (зазвичай за місцем проживання) і зайняти чергу (частіше - багато різних черг). Деякі довідки можна отримати досить швидко - за день-два; на більш «складні» (коли потрібні позначки від багатьох фахівців і результати різних аналізів) може піти тиждень або навіть два.

І якщо ще зовсім недавно ніяких альтернатив цим сценаріям не було: людям волею-неволею доводилося відпрошуватися з роботи, відкладати свої справи, озброюватися терпінням і починати свій нелегкий похід за довідкою, - то сьогодні є і більш простий шлях: звернути в приватну клініку, де можна офіційно купити медичну довідку. До речі, в Києві пройти медкомісію та отримати медичну довідку ви можете в клініці «МЕД-ХЕЛП+»: .

Безумовно, ця послуга, як і будь-яка інші в недержавних медичних закладах, буде платною. Однак вартість її не так велика. І головне - ті, що відняло б кілька днів (і незліченну кількість нервових клітин: всі ми знаємо, що таке черга в поліклініці), вдається вирішити швидко і в спокійній обстановці, а медичні довідки, отримані в приватній клініці за невелику плату, мають ту ж силу, що і безкоштовні «державні».

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Інструкція по застосуванню... Медична довідка для водіїв 
Переглядів: 279
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен