загрузка...
Головна : Новини

Лазерне видалення папіломи

, 20:51
0 312

Вірус папіломи, особливо небезпечний для тих, хто має ослаблений імунітет. Дане утворення на шкірі не тільки псує зовнішній вигляд, воно також може завдати певної шкоди людському здоров'ю, якщо воно пошириться на величезні ділянки тіла. Папилома не шукає якесь певне місце на тілі може з'явитися там, де захоче, але найчастіше це відбувається на обличчі, голові, геніталіях і шиї.

Світова медицина зробила величезний стрибок вперед. І як результат, ще в кінці 20-го століття з'явилося комп'ютерне дослідження таких новоутворень, як: фіброма, папілома, бородавки. Завдяки чому сьогодні можна точно виявити глибину ураження конкретної ділянки шкіри. В наш час, лазерна хірургія може досліджувати величезні ділянки людського тіла, що безпосередньо вражені папіломою, а потім шар за шаром очистити будь ділянок.

Видалення папіломи

Після звернення у клініку хворий здає аналізи і консультується з лікарем, після чого йому призначають лікування.
- це не швидка і трохи болюча процедура, тому, найчастіше, використовують місцеву анестезію. Ділянка шкіри, на якому будуть видаляти папілому, піддається впливу надкоротких лазерних хвильових імпульсів. Пам'ятайте, що папілома не зникне від 1-го лише дії лазера. Головна причина цього полягає в тому, що за 1-ин імпульс лікар може зняти лише 1-ин шар шкіри. В результаті, уражена тканина  знімається 1-го шару, поки шкіра не очиститься повністю.

Лікування та профілактика безпосередньо після видалення папіломи

У подальшому лікування буде залежати від ступеня тяжкості і величини ділянки шкіри, що обробляється. Лікарем може бути призначений додатковий курс лікування препаратами і мазями. Виписані ліки потрібно буде приймати суворо за рецептом.

Видалення папіломи за допомогою лазера в якійсь мірі, схоже на сонячний опік. Саме тому, протягом 2-х тижнів - 1-го місяця на шкірі спостерігається почервоніння. В даний період категорично не дозволяється піддавати цю ділянку шкіри впливу прямих сонячних променів, а перебування на відкритому Сонці потрібно буде звести до мінімуму.

У людей, які мають сильну чутливість до сонячних променів і лазеру, спостерігаються сильні почервоніння і набряки, що виходять за межі підданої обробці шкіри.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ