Головна : Новини

Особливості дієти Дюкана

, 12:13
0 299

На відміну від приемущественного більшості всіх дієт, які спрямовані на швидкий скидання зайвої ваги, дієта П'єра Дюкана дає можливість стабільно утримувати отриману масу тіла протягом тривалого часу. Якщо сказати в кількох словах, то якщо ви скинули зайві кілограми за допомогою даної дієти - будьте упевнені, що вони вам більше не повернуться.

Ця дієта направлена ​​на обмеження вживання вуглеводної їжі і на високе споживання продуктів, які містять білок. Їсти по даній системі ви можете вдень в будь-який зручний вам час. Тут немає абсолютно ніяких обмежень, які можуть викликати у вас почуття провини. Але тим, хто хоче схуднути, все ж варто відкоригувати їх щоденне меню, виключивши вуглеводи і включивши туди їжу, яка містить величезну кількість білка. Більш детальну інформацію можна прочитати на сайті: bazadiet.ru.

Принцип дієти Дюкана

Вся програма скидання зайвої ваги ділиться на чотири етапи. Кожен з яких має свою назву:

  • Етап № 1 - "Атака";
  • Етап № 2 - "Круїз";
  • Етап № 3 - "Консолідація";
  • Етап № 4 - "Стабілізація".

Під час 1-го етапу потрібно їсти лише продукти, які багаті рослинним і тваринним білком. Організм "атакується" білковими сполуками і, як результат, людина починає втрачати зайву вагу. На даному етапі людина часто втрачає десь 4-х кілограми зайвої ваги.

На 2-му етапі до продуктів, які містять білок додають ще й овочі. Чергуючи з білками, ви можете їсти майже всі овочі (окрім кукурудзи, гороху та картоплі). На даному етапі людина, як правило, втрачає до 1-го кілограми зайвої ваги.

Під час 3-го етапу відбувається закріплення досягнутих результатів. Ви можете починати їсти такі звичні продукти, як: солодощі, макарони, хліб і фрукти. Як і раніше, 1-ин день в тиждень, ви їсте тільки білкову їжу. А щодня тепер вам треба з'їдати 2 ст. л. вівсяних висівок і 3 ч. л. меду.

Під час 4-го етапу, передбачає поступове повернення до вашого колишнього раціону харчування, але тільки зараз ви ще додаєте і щоденні фізичні навантаження. Також, тепер щодня треба з'їдати 3 ст. л. вівсяних висівок і 1-ин день на тиждень їсти виключно білкову їжу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ