Артлайф

Яким повинен бути хороший лікар?

Автор: admin 25 Травень 2016, 10:57
0 206

Лікар - це одна з найбільш шанованих персон у світі. Його самовідданість, професіоналізм і жертовність винагороджуються повагою і любов'ю з боку суспільства. А в розвинених країнах - ще й солідними матеріальними сумами. Виникає питання, якими ж якостями повинен володіти представник медицини, що б бути гідним всіх цих благ? Про це нам розповість Тимчук А. К. - редактор медичного порталу: , на якому ви можете підібрати собі лікаря відповідної спеціальності в Києві.

Ідейність

Людське здоров'я - це занадто велика цінність, що б довіряти його меркантильній і дріб'язковій людині. Хороший лікар завжди повинен бути принциповим, працювати за покликанням, а не через матеріальні інтереси. Тільки такі професіонали здатні проявити справжню самовідданість.

Професіоналізм

Навіть найдобріший і самий відповідальний лікар не зможе допомогти своїм пацієнтам без наявності знань, умінь і навичок. Висока кваліфікація медперсоналу - це базова вимога, якій повинен відповідати кожен співробітник лікарні. На жаль, в 90 % випадків найдосвідченіші і вмілі лікарі - це люди старшого покоління, виховані в дусі СРСР. Але, є й винятки. Молодих і талановитих фахівців можна зустріти в багатьох приватних клініках.

Твердість

Хворі люди часто нагадують дітей. Вони боятися операцій і неприємних процедур, уникають госпіталізації, а іноді і зовсім вводять свого лікаря в оману. Тому справжній професіонал не повинен йти на поводу у своїх пацієнтів. Навпаки, його завдання - настояти на своєму рішенні, переконати або навіть змусити людину зробити те, що рекомендує сучасна медицина.

Перфекціонізм

Хороший лікар не перестає вчитися ні в 20, ні в 40, ні в 60 років. Так вже склалася доля цих людей, що їм постійно доводиться освоювати щось нове. Адже медицина - це та наука, яка ніколи не стоїть на місці.

Ввічливість і комунікабельність

Годиною, одне хороше слово може зробити більше, ніж 10 справ. Їм можна заспокоїти буйну людину, дати надію тяжкохворому пацієнту або ж допомогти родичам змиритися з неминучим.

Сила волі

Лікар - це людина, яка змушена все своє життя знаходиться серед хворих людей, бачіті смерть, страждання, страх. Терпіти хамство і неадекватну поведінку. Працювати в подібних умовах може не кожен. Тут важливо вміти бачіті не тільки похмурі, а й світлі моменти.

Фізичний аспект

Крім душевних і моральних якостей, хороший лікар повинний володіти ще й залізним здоров ям. Адже тільки сильні і витривалі люди зможуть працювати добу безперервно, чергуючи на нічних змінах, проводячи багатогодинні операції або вчитуючись в історію хвороби.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ