Головна : Новини

Як визначити стать дитини по таблиці Ванги

, 11:15
0 303

Як передбачити стать дитини до його народження? Це питання хвилює більшість майбутніх батьків. Найточніший результат гарантує УЗД, але і цей спосіб визначення іноді дає невірні показники. Існує безліч наукових і ненаукових способів прогнозування. Альо смороду бувають або дуже дорогі, або недостовірні. Як же підтвердити свої здогадки?

Протягом століть люди збирали методи, за допомогою яких можна отримати бажану відповідь на питання «Хто у нас буде - хлопчик чи дівчинка?». До сьогоднішнього дня накопичилося безліч таблиць, календарів, прикмет і інших цікавих варіантів передбачення статі довгоочікуваного чада. Майбутні мами можуть вибрати найбільш перевірені спосібі і припустити, хто саме у них народиться.

Ім'я Ванги знайоме багатьом, болгарська віщунка володіла даром бачіті майбутнє, її передбачення досі розшифровуються. У спілкуванні зі звичайними людьми вона розповідала про своє бачення буття людства, її унікальні здібності не тільки допомагали людям, але й впливали на їхні долі. Ванга не пояснює сенс своїх пророцтв, але ясновидиця підкреслювала, що людина не може прожити життя даремно.

Як же пов'язаність язане ім'я відомої жінки з можливістю дізнатися стати малюка? Існує спеціальна таблиця, що носити ім'я Ванги (переглянути її ви можете на сайті ). Більшість мам, які використовували цей метод, говорили про дивовижний збіг результатів. Таблиця користується особливою популярністю, вона увійшла у список найвідоміших ненаукових методів визначення статі малюка. Звідки ставши відомим данний спосіб? Хто склав таблицю? Метод прийшов не від самої Ванги, її адаптувала і склала учениця і послідовниця ясновидиці - Людмила Кім, яка довгий час провела поруч з Вангою, спостерігала за її дивовижними пророкуваннями.

Як працювати з таблицею Ванги?

Щоб працювати з таблицею Ванги, потрібно володіти інформацією всього про два параметри:

  • Перший параметр - вік майбутньої мами;
  • Другий параметр - календарний місяць, у якому відбулося зачаття.

Зіставивши два показника, вийде прогноз майбутнього статі. Таблиця легка у використанні, для неї не потрібно особливих знань і важких розрахунків.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ