Головна : Новини

Імплантація зубів: що це таке?

, 11:30
0 232

Перш ніж дізнатися, як проводиться сама процедура імплантації, потрібно знати, що ж таке зубні імплантати, з чого вони зазвичай складаються, і для чого потрібні.

вони Складаються з двох, можна сказати основних частин, це імплантат і абатмент. Імплантат це гвинт, повністю складається з титану, який, лікар встановлює в щелепу. А абатмент пов'язує зубний протез і імплантат.

Ці 2 частини є хорошою опорою для зубного протезу, обидва титанові, а значить безпечні так як титан не викликає алергії і відторгнення. Імплантати найчастіше виготовляють за особливою технологією, відрізняються високою якістю і відмінним косметичним ефектом.

Застосовується кілька ступенів обробки поверхні гвинта для кращого кріплення. Гвинт роблять шорстким з допомогою плазмового нанесення титану, або обробки оксиду титану. На гвинті проводять спеціальну різьблення після якої проводиться міцність з'єднання, виключає розхитування і зуб відчувається як натуральний.

Весь процес протезування

У процесі протезування три етапи. Для початку в щелепу імплантується гвинт з титану і відбувається процес загоєння. На другому етапі до гвинта кріпиться абатмент. Після відбувається процес зрощення кістки з імплантатом. Третій етап полягає у виготовленні і приєднання зубного протеза до імплантату. В результаті нові зуби навіть відчуваються як свої. Таких гвинтів можна вставляти до шести штук за умови, якщо щелепи зовсім не залишилося зубів. Дана процедура проходить приблизно за одну годину, після операції можна спокійно піти додому.

Докладніше дізнатися про , а так само записатися на прийом професійний стоматологічний центр можна на сайті: http://www.stomcenter.ru/uslugi/implantatsiya-zubov/.

Знімні імплантати

Використання знімних протезів завжди приносило незручність і надавало невпевненості при розмові. До такого важко звикнути. Час не стоїть на місці і на сьогоднішній день знімні протези виготовляють кращої якості. Але, на жаль, деякі проблеми з їх носінням не зникли. Кращою заміною таких протезів можуть стати вживлені імплантати. Так як на даний момент це самий зручний і надійний метод імплантації.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ