Головна : Новини

Головні методи корекції фігури

, 19:59
0 248

До основних процедур корекції фігури відносять:

  • Комплексна антицелюлітна програма (вакуумний масаж, ультразвук, обгортання) – це комплекс дій, які необхідно застосовувати в комплексі для максимального результату. Вони цілеспрямовано працюють на позбавлення жирових відкладень в проблемних місцях, зменшення обсягів, підтяжка шкіри, виведення зайвої рідини. Антицелюлітна програма містить ряд протипоказань такі як, онкологічні захворювання, вагітність, лакткция, тромбофлібіти, шкірні захворювання в гострій стадії, алергічні реакції на препарати, використовувані а процедурах. розповість вам більше інформації на сайті: http://slimka.by/statji/apparatnaja-korrekcija-figurji/.
  • Ультраввуковий масаж (проблемних зон) - апаратна методика впливу на м'які тканини високочастотними звуковими хвилями. Хвилі ультразвуку м'яко масажують м'язи і шкіру, розбиваючи при цьому жирові відкладення, поліпшується обмін речовин на клітинному рівні, виводить із тканин шлаки і зайву рідину, ефект даного масажу проявляється поступово, ідеально працює в парі з вакуумним масажем і обгортанням. Це ідеальний метод при лікуванні будь-яких стадій целюліту, ультразвукові хвилі є абсолютно безпечними для організму, і мають властивість глибоко проникати в тканини.
  • Антицелюлітне обгортання - косметична процедура, за допомогою якої вирішується проблеми жирових відкладень, детоксикації, підтяжки шкіри. Результати помітні з першого сеанс. Є різні варіації обгортання: "гаряче для проблемних зон", "холодне для проблемних зон", для "живота і талії, "для рук".
  •  Вакуумний масаж (профілактичний, «все тіло») застосовують при спазмованих м'язах, хронічного болю у м'язах, неврології, психологічному напруженні. Може поєднуватися з поруч СПА процедур.
  • Масаж (обличчя, шия, зона декольте) - активний лікувальний метод, суть якого від глибокого проникнення активних речовин, які використовуються у процедурі до стимулювання м'язів, глибокого ліфтингу, корекції овалу обличчя, позбавлення зморшок, підтяжки шкіри. Виконуватися як мануально, так і різними косметологічними апаратами.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ