Головна : Новини

Natura Siberica - перший російський бренд якісної органічної косметики

, 19:38
0 312

Сибір - унікальний заповідний регіон Росії, дика природа якого залишається незмінною протягом багатьох століть. Для того щоб вижити в таких суворих кліматичних умовах, сибірські трави і рослини синтезують захисні активні речовини і мають вражаючі антиоксидантні властивості.

Данні чудодійні властивості сибірських рослин, а також трав сьогодні використовує Natura Siberica, щоб вони могли передати свою дивовижну силу людям. Абсолютно всі трави для виготовлення продукції збирають вручну. Шоб досягти max ефекту компанія вивчає їх унікальні властивості у своїй лабораторії. До речі, придбати косметику даного бренду можна в інтернет-магазині: . Органічна косметика компанії даного бренду виготовлена з європейськім стандартам якості.

У Natura Siberica ведеться активна соціальна політика, компанія допомагає нечисленним народам Півночі Росії: створює нові робочі місця в Сибіру; з 2012 року активно співпрацює з Асоціацією корінних і нечисленних народів Півночі і Далекого Сходу; у 2013 році спільно з Іркутським ботанічним садом була запущена програма, завдяки якій в 2018 році буде висаджено понад 70 тисяч рідкісних рослин.

З 2013 року компанія почала будівництво першої в Росії органічної фермі, що отримала сертифікат Європейського біо-стандарту ЄU 834/0, на якій будуть вирощуватися рідкісні рослини Сибіру. Будівництво фермі ведеться спільно з представниками корінних народів Сибіру, які, як ніхто інший, знають особливості своєї унікальної землі, а також допомагають компанії вручну збирати всі дикорослі трави і рослини для виробництва косметичних засобів Natura Siberica.

Споживачі цінують продукцію цього бренду за його доступність, ефективність і натуральність. І судячи з того, як з кожним роком зростає кількість прихильників данної косметичної марки, Natura Siberica - на вірному шляху. Нещодавно відкрилися магазини в Копенгагені (Данія), Токіо (Японія) і Гонконгу. Продукція користується популярністю в Англії, Німеччині, Франції, Китаї та багатьох інших країнах.

Natura Siberica має декілька міжнародних нагород, серед яких:

  • Кращий бренд Cosmoprof в номінації «Зелена косметика» на виставці в Болоньї (у 2012 році) ;
  • Кращий органічний продукт для мам і малюків на виставці в Лондоні (в 2013 році);
  • Переможець у номінації «Кращий продукт по догляду за обличчям» на виставці в Парижі.
Natura Siberica - перший російський бренд якісної органічної косметики

Сибір - унікальний заповідний регіон Росії, діка природа якого залишається незмінною протягом багатьох століть. того щоб вижити таких суворих кліматичних умовах, сибірські трави і рослини синтезують захисні активні речовини і мають вражаючі антиоксидантні властивості.

Сьогодні Natura Siberica використовує данні чудодійні властивості сибірських рослин, а також трав, щоб ті могли передати свою дивовижну чинності людям для збереження їх } і шкіри. Абсолютно всі трави виготовлення продукції збирають та. Шоб досягти max ефекту компанія вивчає їх унікальні властивості у своїй лабораторії. речі, придбати косметику цієї бренду можна інтернет-магазині: agafya.com.ua/1_natura-siberica. Органічна косметика компанії даного бренду відповідає європейськім стандартам якості.

У Natura Siberica ведеться активна соціальна політика, компанія допомагає нечисленним народам Півночі Росії: створює нові робочі місця Сибіру; з 2012 року активно співпрацює з Асоціацією корінних і нечисленних народів Півночі і Далекого Сходу; 2013 році спільно з Іркутським ботанічним садом була запущена програма, завдяки якій 2018 році буді висаджено понад 70 тисяч рідкісних рослин.

З 2013 року компанія почала будівництво першої Росії органічної фермі, що отримала сертифікат Європейського біо-стандартом ЄU 834/0, якій вони вирощуватися рідкісні рослини Сибіру. Будівництво фермі ведеться спільно з представниками корінних народів Сибіру, які, як ніхто інший, знають особливості своєї унікальної землі, а також допомагають компанії та збирати всі дикорослі трави і рослини виробництва косметичних засобів Natura Siberica.

Споживачі цінують продукцію цієї бренду за його доступність, ефективність і натуральність. І судячи з того, як з кожним роком зростає кількість прихильників данної косметичної марки, Natura Siberica - вірному шляху. Нещодавно відкрилися магазини Копенгагені (Данія), Токіо (Японія) і Гонконгу. Продукція користується популярністю Англії, Німеччині, Франції, Китаї та багатьох інших країнах.
Natura Siberica має ряд міжнародних нагород, серед якіх:
Кращий бренд Cosmoprof 2012 Болонья, Італія номінації «Зелена косметика»;
Кращий органічний продукт мам і малюків 2013, Лондон, Великобританія;
Переможець номінації «Best face care product» («Кращий продукт догляду за обличчя») виставці Beyond Beauty, Париж.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ