Головна : Новини

Ставить діагноз і лікує п'явками

, 15:44
0 324

Через руки Ніни Нечипорук з Москви пройшли тисячі людей. Жінка 50 років працювала фельдшером на одному з заводів. А коли вийшла на заслужений відпочинок, то стала лікувати з допомогою нетрадиційної народної медицини. Вона переконана: якщо б об'єднали науку і знання, які передаються від покоління до покоління, то було б набагато менше хворих. А поки деякі представники офіційної медицини з недовірою ставляться до методів лікування Ніни Іванівни. Хоча її пацієнтами були і вчителі, і оперні співаки, і духовенство, і навіть... самі лікарі.

Ніні Іванівні далеко за сімдесят. Однак вона виглядає значно молодшою і каже, що жодного разу в лікарні не лежала, хіба що тільки тоді, коли народжувала дітей. Вона віддає перевагу нетрадиційним методам лікування, хоча аж ніяк не заперечує офіційної медицини. Адже і сама за фахом фельдшер, має більше 50 років стажу: завідувала оздоровчим пунктом на авторемонтному заводі. І вже тоді цікавилася травами, що ростуть на наших луках і в лісах, а хворим робітникам ставила п'явки. До речі, в Москві можна тут: vip-piyavka.ru.

- Тоді, - каже, - не було таких хвороб, як зараз. І діагноз можна поставити значно швидше. Хоча зараз це не проблема. Я від природи маю високу біополе. Дізналася про це 20 років тому: коли відпочивала в Криму, там на одному з апаратів його визначали. Коли я до нього підійшла, то лікар сказав: «Відійдіть, ви вивели з ладу прилад...» І додав, що я можу ставити діагнози. Взагалі, я дуже реагую на людей - з цим важко жити. Особливо на тих, у кого негативна енергетика. Це люди хитрі, підступні. Через них нападає кашель. Ось нещодавно зателефонувала жінка з Італії. А я не перестаю бухикаты. Вона порадила: «Лікуйтеся, Іванівна...» А я не можу сказати, що я за неї так кашляю. Не дивлюся «Битву екстрасенсів», що-небудь про Кашпировском, тому що відразу починає боліти голова.

Ніна Нечипорук два роки навчалася на курсах биоэнергодиагностики і народної медицини. В інституті нетрадиційної медицини пройшла атестацію і отримала ліцензію на свою діяльність.

- Так працюю офіційно, сплачуючи податки, - розповідає жінка. - Хоча було багато перевірок, а деякі і тепер кажуть, що займаюся шарлатанством. Однак набагато більше тих, хто мені довіряє, - люди їдуть, дзвонять. Не беруся щось радити оперованих.

- Як Ви вважаєте, чому людина хворіє?
- Ще стародавній лікар Парацельс стверджував, що є дві причини захворювань - травми і щось невидиме з землі. Але ніхто цього не вивчає. Зате полізли в космос. Атомних налаштували, а позитивну енергію землі не використовують. Хоча є періоди, коли надра виділяють і негативну енергію. Лише духовні особи можуть впоратися з тими потоками. Ще люди хворіють не тільки за свої гріхи, але й за гріхи предків. Особливо це стосується раку. Але якщо людина правильно живе, дотримується законів Божих, ходить до церкви, то багато проблем може подолати.

Ніна Іванівна каже, що здоров'я залежить і від того, де людина спить. Її чоловік помер у 37-річному віці. Дружина переконана, що на курсах у Москві тривали сім місяців) він спав в негативній зоні. Звідти приїхав виснаженим, і лікарі були безсилі - він помер. Тому жінка радить людям, щоб убезпечити себе, стелити під ліжком бамбукові або житні (солома повинна бути зібрано не комбайном) килимки. Варто спостерігати і за котом (він ніколи не ляже там, де небезпечно).

Паразити - проблема нашого часу

Ніна Нечипорук ставить діагноз людині методом біолокації. Раніше всі болячки інших почувала на своїх органах (хворіли). Зараз знає, як від цього захиститися.

- Сьогодні настільки людство забруднили землю хімією і нерозумними винаходами, що і число хвороб збільшилася. А наша планета в космосі, як рай, тільки ми цього не цінуємо. За це і страждаємо. Зараз стало більше людей з проблемами хребта, погіршується пам'ять, за кілька місяців виростають кістки. Все це лікується. П'явками і травами, - стверджує Ніна Іванівна. - До аварії на Чорнобильській АЕС в аптеках заготовляли п'явок з наших вітчизняних водойм - по десять копійок за штуку. Зараз доводиться закуповувати їх за кордоном: на місяць - до двох тисяч. Використані викидаю у водойми.

Ніна Нечипорук стверджує, що за допомогою цього непривабливого створення (як багато хто вважає) і трав за місяць можна вилікувати аденому, фіброміому, мікроінфаркт, впоратися з бронхітом, кістою і позбутися від багатьох інших недуг.

- Зараз майже всі заражені лямбліями та ехінококки. Це проблема нашого часу. Всі внаслідок поганого харчування.

Пацієнтами Ніни Іванівни були оперні співаки і священики, вчителі та робітники. І навіть самі лікарі, які перевіряли знання жінки. А потім стали направляти до неї і своїх пацієнтів (для підтвердження діагнозу). Через її руки пройшли тисячі хворих не тільки з Росії, але і з України та Білорусі.

- Хотілося б вже трохи спокою, тому що в рекламі не потребую. Хочу разом з донькою створити реабілітаційний або оздоровчий центр, щоб займатися з дітьми, пенсіонерами і вчити їх, як харчуватися, вберегтися від паразитів в організмі, як визначати негативні зони землі. Адже кожна людина сам повинен турбуватися про те, як він живе, що їсть і як ставиться до оточуючих і природи.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ