здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Застосування аналізатора сечі в профілактичних дослідженнях

Червень 21 2016

Аналізатор сечі використовується в лабораторіях медичних і ветеринарних установ з середньостатистичний відвідуваністю безпосередньо для скринінгового аналізу сечі. Коли кількість відвідувачів даних установ зростає обов'язково виникає потреба прискорення проведення аналізу сечі та його оптимізації. Дані завдання можна вирішити за допомогою напівавтоматичних і автоматичних аналізаторів. До речі, придбати таке обладнання ви можете в компанії "Интермедика": .

Аналізатор сечі функціонує на багатофункціональних тест-смужках, безпосередньо з яких він і зчитує необхідні дані.

Переважна більшість подібних апаратів представляють з себе компактні пристрої, які проводять тести за принципом відбивної фотометрії в напівавтоматичному режимі. За допомогою цих пристроїв ви можете досліджувати сечу по ряду параметрів, якісним методом оцінюючи присутність певного компонента, а саме:
глюкози;

  • рН сечі;
  • білірубіну;
  • кетонів;
  • уробіліногену;
  • еритроцитів;
  • лейкоцитів;
  • білка;
  • питомої ваги сечі;
  • аскорбінової кислоти;
  • нітритів.

У клінічній практиці ветеринарної аналіз сечі, який проводять при первинному діагностичному обстеженні тварин, дає можливість побачити латентно протікає хвороба, насамперед нирок. Таким чином, вже можна припускати пієлонефрит і нефротичний синдром на підставі апаратного дослідження складу сечі. А часом проведена перевірка кислотності у кішок, що дасть можливість побачити тенденцію до формування сечокам'яної хвороби, що не проявляє себе на ранніх етапах.

При функціонуванні аналізатора сечі автоматично роблять потрібні поправки на кислотно-лужний баланс, освітленість, зовнішню температуру і колір сечі. Цифрова система обробки даних і спеціальні колірні сенсори виключає недоліки, які пов'язані зі слабким освітленням у приміщеннях, в яких проводять такі дослідження і з індивідуальним цветовосприятием лаборантів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Ставить діагноз і лікує... Що собою представляють... 
Переглядів: 240
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен