Головна : Новини

Що собою представляють зубозберігаючі операції

, 11:06
0 242

Зубозберігаючі операції - це досить новий і досить популярний напрямок в хірургічній стоматології. Раніше проблему з хворим зубом вирішували досить кардинально - шляхом його видалення. Сьогодні завдяки розвитку технологій стоматології можна домогтися збереження природного зуба людини. Далі ми поговоримо більш детально про ці операції і розповість нам про них Комарів К. Е. - співробітник Уманської клініки "Стомат Мед Сервіс": .

У число операцій по збереженню природного зуба входять: всілякі методи лікування хвороб пародонтиту, видалення коренів, різні види маніпуляцій з видалення запалень і новоутворень у тканинах ротової порожнини.

До новоутворенням м'яких тканин ротової порожнини можна віднести в більшості випадків кісти. Операції з їх видалення проводитись за допомогою резекції зуба. Потім кіста видаляється, і зуб залишається на своєму місці і не видаляється. Якщо потрібно видалити корінь зуба, то в більшості випадків потрібно видаляти і зуб, однак завдяки випилюванню і видаленню хворої ділянки, зуб продовжує виконувати всі свої функції.

Для збереження зуба, є один різновид дуже складної операції, який спрямований на лікування основи зуба, враженого карієсом в тому місці, де коріння розходяться. Відбувається розпилювання зуба до точки пошкодження, таким чином, стоматолог отримує доступ до місця каріозного пошкодження.

Одним з головних ворогів зубів є пародонтоз, який провокує поступову втрату всіх зубів, включаючи здорових. Також він здатний бути причиною поширення повторної інфекції, яка може вразити не тільки зубощелепну систему, але і весь організм. На щастя таке захворювання піддається лікуванню шляхом хірургічного втручання.

Не поспішайте видаляти зуб, який не підлягає терапевтичному лікуванню, адже є ряд операцій, що, цілком можливо, збережуть Ваш зуб ще на багато років:

  • Резекція верхівки кореня;
  • Гемісекція.
  • Видалення зуба

До процедури видалення зубів стоматологи вдаються в самому крайньому випадку, коли збереження зуба неможливе. Хворий зуб може віклікаті інші більш серйозні ускладнення, якщо його не видалити. Наприклад, якщо є зуби, які здатні самі викликати кісти, запалення і т. д., то такі зуби необхідно якомога швидше видалити.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ