здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що собою представляють зубозберігаючі операції

Червень 21 2016

Зубозберігаючі операції - це досить новий і досить популярний напрямок в хірургічній стоматології. Раніше проблему з хворим зубом вирішували досить кардинально - шляхом його видалення. Сьогодні завдяки розвитку технологій стоматології можна домогтися збереження природного зуба людини. Далі ми поговоримо більш детально про ці операції і розповість нам про них Комарів К. Е. - співробітник Уманської клініки "Стомат Мед Сервіс": .

У число операцій по збереженню природного зуба входять: всілякі методи лікування хвороб пародонтиту, видалення коренів, різні види маніпуляцій з видалення запалень і новоутворень у тканинах ротової порожнини.

До новоутворенням м'яких тканин ротової порожнини можна віднести в більшості випадків кісти. Операції з їх видалення проводитись за допомогою резекції зуба. Потім кіста видаляється, і зуб залишається на своєму місці і не видаляється. Якщо потрібно видалити корінь зуба, то в більшості випадків потрібно видаляти і зуб, однак завдяки випилюванню і видаленню хворої ділянки, зуб продовжує виконувати всі свої функції.

Для збереження зуба, є один різновид дуже складної операції, який спрямований на лікування основи зуба, враженого карієсом в тому місці, де коріння розходяться. Відбувається розпилювання зуба до точки пошкодження, таким чином, стоматолог отримує доступ до місця каріозного пошкодження.

Одним з головних ворогів зубів є пародонтоз, який провокує поступову втрату всіх зубів, включаючи здорових. Також він здатний бути причиною поширення повторної інфекції, яка може вразити не тільки зубощелепну систему, але і весь організм. На щастя таке захворювання піддається лікуванню шляхом хірургічного втручання.

Не поспішайте видаляти зуб, який не підлягає терапевтичному лікуванню, адже є ряд операцій, що, цілком можливо, збережуть Ваш зуб ще на багато років:

  • Резекція верхівки кореня;
  • Гемісекція.
  • Видалення зуба

До процедури видалення зубів стоматологи вдаються в самому крайньому випадку, коли збереження зуба неможливе. Хворий зуб може віклікаті інші більш серйозні ускладнення, якщо його не видалити. Наприклад, якщо є зуби, які здатні самі викликати кісти, запалення і т. д., то такі зуби необхідно якомога швидше видалити.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Застосування аналізатора... Найвідоміші і корисні... 
Переглядів: 218
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен