Головна : Новини

Папуги - кращі друзі людини

, 22:03
0 231

Які б іграшки дитині не купували батьки, ніщо їй не замінить живого одного. Якщо порівняти папуг та інших домашніх тварин, то хвилястий є самим милим вихованцем. Вони не тільки радують дітей і батьків, але ще й може з ними розмовляти.

Дуже приємно те, що з клітки папугу нічим поганим не пахне. Потрібно лише раз на кілька днів змінювати газету з піддону клітини. Для того щоб він купався, достатньо в клітку поставити ванночку з водою, дитині дуже сподобається спостерігати за цим процесом. У клітці можна зробити сходи з гілок фруктового дерева, папуга буде про них чистити дзьоб.

Дитина повинна зрозуміти, що папуга живе істота, і якщо вона зламається, то відремонтувати його неможливо. Привчайте доглядати за папугою, подаючи власні приклади. До речі, якщо вас цікавлять , то більше інформації ви можете знайти на сайті: http://all-birds.com.ua/g1905988-kletki-dlya-popugaev.

Не варто купувати дитині великого папугу, тому що вони більш агресивні. Найоптимальніший вік для папуг це 1-1.5 міс. Разом з дитиною читайте книги по догляду за домашнім вихованцем, ходите в зоомагазин разом, щоб дитина відчував відповідальність за свого друга.

Малюк повинен бути достатньо самостійним, щоб вже вміти доглядати за собою і починати вчитися доглядати за іншими. Це з 5-6 років, в залежності від темпераменту дитини.

чи Можуть тварини оволодіти, людською мовою, чи під силу їм знайти спільну мову з нами з допомогою звичних слів і виразів?

І справді, папуги - найбалакучіші істоти серед птахів. Деякі з них пам'ятають десятки, а деякі - навіть і сотні слів. Іноді слова, вимовлені ними, звучать так вчасно, що ми довго не можемо прийти в себе від подиву.

якось мені довелося чути розповідь про папугу, який щодня, коли в будинку всі прокидалися, голосно вимовляв: «Доброго ранку!» Коли сідали за стіл, привітно говорив: «Смачного!» А коли незнайомець наближався до його клітки на, так би мовити, небезпечну відстань, щосили кричав: «Кар-Раул»

Здатність цих птахів запам'ятовувати окремі слова, не раз ставала послугою їх господарям. Так, в деяких пригодницьких романах ми можемо зустріти розповіді про те, що папуга піратів зміг вказати місцезнаходження величезних скарбів, вимовивши слово - назва острова.

В інших книгах зустрічається розповідь про те, як папуги допомогли відновити мову стародавніх племен. Спіймані в нетрях джунглів, папуги завдяки балакучості дозволяли вченим почути деякі слова давно вимерлих або винищених тубільців. «Магнітофонний» точність, з якою відтворювали слова і вирази птахи, іноді допомагала вченим відтворити мертву мову.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ