Головна : Новини

Мігрень, кластерна біль і біль від сексу: як розпізнати тип головного болю і чим допомогти

, 15:00
0 239

Голова може боліти від сексу, від скреготіння зубами, через підвищення тиску і застосування знеболюючих. Щодня у кожного двадцятого людини болить голова.

Які симптоми вказують на один або інший тип болю, і що потрібно робити?

Тензийная головний біль супроводжується специфічним почуттям здавлювання, як ніби навколо голови затягнули мотузку. Причиною може бути зневоднення, стрес, втому і фізичні фактори як тривале сидіння перед комп'ютером. Перш ніж тягтися до пігулок, лікарі радять спробувати щось розслаблююче - масаж голови і шиї, гарячу ванну тощо.

Кластерна головний біль дуже гостра, вона вражає одну половину голови, часто локалізується позаду ока, може супроводжуватися відчуттям неспокою і виділеннями з носа, виникати посеред ночі. Іноді вона повторюється ніч за ніччю в той же час. Це тому, що задіяний гіпоталамус, частина мозку, яка відповідає за сон і неспання. ви дізнаєтеся набагато більше інформації.

Біль від знеболюючих засобів виснажлива і постійна. Вона може виникати, якщо людина регулярно вживає знеболювальне - більш рази в тиждень протягом трьох місяців. Найчастіше таку ​​реакцію викликають препарати, що містять кофеїн і кодеїн. Порада проста - розірвати замкнене коло і відмовитися від знеболювального.

Головний біль від сексу - вона різка, виникає під час заняття любов'ю або безпосередньо під час оргазму, може тривати від хвилини до декількох годин. Так звана оргазмическая цефалгия, ймовірно, є однією з форм мігрені. На неї страждають близько 1% людей.

Якщо таке сталося вперше, і голова болить, як від сильного різкого удару, то слід звернутися до лікаря, щоб виключити крововилив. Сама ж оргазмическая  цефалгия не небезпечна. Попередити удар можна, прийнявши за півгодини до сексу нестероїдні протизапальні знеболюючі типу ібупрофену.

Звичайне знеболююче рідко дає полегшення, однак деякі пацієнти стверджують, що їм допомагають ліки від мігрені. Може допомогти киснева терапія, якщо у вас є можливість мати вдома портативний кисневий балончик.

Біль від скрежетания зубами виникає вранці, супроводжується больовими відчуттями в районі вух і щелеп. Причина - бруксизм, несвідоме нічний скрегіт зубами. М'язи щелеп втомлюються, і виникає спазм. Стоматологи пропонують надягати на ніч спеціальну капу.

Біль під час синуситу - болять щоки, під очима, навколо носа, і це може тривати тижнями. Мова йде про запалення носових пазух, і з цим треба звертатися до лікаря, який, можливо, випише антибіотики.

Щомісячна біль у жінок може виникати в перші дні менструації. Вона обумовлена різким падінням рівня естрогену. Якщо таке трапляється регулярно, треба звернутися до лікаря, і він пропише ліки з естрогеном.

Мігрень - це пульсуючий біль, яка стає сильнішою при русі, може тривати від кількох годин до кількох днів. Іноді їй передує погіршення зору - спалахи перед очима, темні плями. Лікарі припускають, що причина мігрені - це хімічні зміни в мозку і кровоносних судинах. Парацетамол та ібупрофен можуть допомогти у неважких випадках.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ