Головна : Новини

Потребують спеціального догляду нарощене волосся?

, 00:10
0 247

Нарощене волосся вимагають ретельного догляду. Зокрема, при миття голови потрібно нахиляти голову назад, не розчісувати волосся мокре. Також не бажано його фарбувати аміачної фарбою.

Якщо ви хочете змінити відтінок нарощених волосся, то можна їх тонувати безаміачної фарбою. Крім того, на нарощене волосся можна робити хімічної завивки. Нарощені волосся, як можна сушити феном, правда, не рекомендується цим зловживати.

Не рекомендуємо нарощувати волосся людям, які проходять курс хіміотерапії, при облисінні. А також людям, які приймають сильнодіючі антибіотики і гормональні препарати. Не бажано нарощувати волосся дівчат до 16 років, оскільки в цьому віці вони ще досить слабкі.

Головним же протипоказанням для нарощування волосся є гормональні порушення, захворювання, при яких спостерігається сильне випадання волосся. Адже дуже часто прийом гормональних ліків призводить до випадання волосся. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: https://alexandraandreeva.com.ua/.

Якщо ж у вас немає протипоказань, і ви хочете мати довгі та розкішні волосся, можете сміливо вирішуватися його наростити. Жінки, які спробували це зробити кажуть, що більше не уявляють свого життя без довгого волосся.

Як розповіла Олена Аляска, вона нарощує волосся вже близько року в салоні краси «Олександра»:

Якщо чесно, то перед нарощуванням трохи хвилювалася, бо наслухалась від знайомих багато про шкоду волоссю від цієї процедури, але любов до "волосся" перемогла. За час, поки нарощування волосся, мої волосся не постраждали взагалі, оскільки майстер зробив свою роботу якісно, і сама належним чином за ними доглядаю. Побачивши такий результат, я однозначно буду радити всім, у кого є бажання наростити волосся. Про фахівців салону краси «Олександра» скажу одне: вони як майстри - просто супер. Допоможуть і тон підібрати, і порадять всі по догляду і, як люди вони супер, - каже дівчина.

Олена також зазначила, що нарощує волосся до тих пір, поки свої не досягнуть такої довжини, як вона бажає. Як каже жінка, коли починаєш ходити з такою шевелюрою, відмовитися від неї вже не можеш.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ