Головна : Новини

Побачити очима можна все!

, 10:29
0 218

Близько 90% всієї інформації, яку людина отримує з навколишнього середовища, надходить завдяки зору. Тому дуже прикро, коли людина не здатна повноцінно сприймати світ через поганий зір. На щастя, ми живемо в такий час, коли природні недоліки можна виправити.

Діагностика

Приємним наслідком появи приватних оптик є те, що в більшості з них можна не тільки придбати окуляри, але і підібрати їх за допомогою лікаря, який працює в магазині.

За словами лікаря-офтальмолога зараз діагностика зору не обмежується тільки звичної ще з радянських часів таблицею з рядками літер різного розміру. Щоб правильно підібрати окуляри, діагностику проводять у кілька етапів. Перше, з допомогою скіаскопічної лінійки, визначається оптична сила очі.

Однак цей метод вимагає від лікаря великого досвіду, і похибка може становити 1-1,5 діоптрії. Значно точніше оптичну силу ока можна визначити автоматично за допомогою спеціального приладу - ауторефрактометра, оскільки всі необхідні обчислення здійснює комп'ютер. Після цього гостроту зору пацієнта перевіряють на згадуваній таблиці і за допомогою пробного набору стекол підбирають потрібні очки.

Діагностика зору дітей має свою особливість - очей дитину спочатку потрібно розслабити. У державних установах для цього переважно застосовують краплі атропін, побічною дією яких є те, що дитина протягом 7-9 днів не може читати і писати. Нині з'явилися препарати, які не викликають таких наслідків - наприклад, німецькі краплі з кількагодинним розслаблюючим ефектом.

Сферичні лінзи

Для виготовлення окулярів споживач може вибирати між двома основними видами сферичних лінз: мінеральними (скляними) і полімерними (пластиковими). За своїм оптичним властивостям вони практично однакові. Однак пластик є легким, такі лінзи не б'ються, особливо добре для дитячих очок. Зате пластикові лінзи вимагають більш ретельного догляду. До речі, зараз . Більше інформації про нього ви можете дізнатися на сайті:http://neovision.com.ua/.

найдешевші лінзи, які можна придбати в Україні - вітчизняного виробництва. Крім звичайних лінз представлений повний спектр лінз спеціального призначення.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ