Головна : Новини

Як після грипу та застуди не втратити слух назавжди

, 10:49
0 1251

В осінньо-зимовий період збільшується кількість хворих на грип і ГРВІ. А після захворювання даються і ускладнення, які проявляються на тлі ослабленого імунітету.

Мало хто замислюється про те, що кілька днів чхання, нежить і біль у горлі може обернутися навіть повною втратою слуху, якщо вчасно не звернутися до лікаря.

Що робити, щоб уникнути страшних наслідків грипу?

На тлі ослабленого імунітету після грипу та застуди можуть виникати і інші захворювання, такі як отит, гайморит, закладеності вух і т. Але найстрашніше те, що грип може призвести і до втрати слуху, якщо вчасно не звернутися до фахівця. Тому такі ускладнення важливо вчасно виявити і почати правильно лікувати. Вважається, що найкраще піддаються лікуванню ускладнення, якщо до лікаря звернутися в період з 2 годин до 2 днів після їх виявлення. Адже тоді можна підібрати адекватне лікування та зупинити прогресування хвороби. Якщо мова йде про погіршення слуху після грипу, то з кожним днем ​​це все гірше піддається лікуванню і може призвести до часткової або повної втрати слуху. До речі, якщо вам потрібна , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://hroniki.org/subscription.

Якщо ж лікування неправильне або несвоєчасне, то ускладнення від грипу можуть перерости в хронічні захворювання вух і повну втрату слуху. Тому не варто нехтувати своїм здоров'ям, а краще відразу проконсультуватися з фахівцями і почати лікування.

Для того, щоб поставити правильний діагноз і підібрати ефективне лікування, обов'язково потрібно пройти обстеження вуха. Без цього неможливо оцінити ступінь ураження вуха, які саме проблеми існують і стадію захворювання. Ці ознаки можна виявити під час таких обстежень, як аудіограма - графічне зображення слухової функції, яке дозволяє оцінити ступінь порушень в слуховому аналізаторі. А також з допомогою тимпанометрії - метод об'єктивного дослідження функції середнього вуха, ступеня рухливості барабанної перетинки і провідності слухових кісточок (молоточок, ковадло, стремено) шляхом створення варіацій тиску повітря в слуховому каналі. Адже неправильно підібране лікування може тільки загострити захворювання, і воно перейде в хронічне. Тим більше, що грип дає найрізноманітніші ускладнення саме на вуха, і тому перш ніж лікувати, потрібно знати, що саме.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ