Головна : Новини

Тонкощі вибору вікон для приватного будинку

, 13:35
0 255

Які вікна краще ставити в приватному будинку? Цілком природнє запитання, адже всім нам хочеться вибрати ідеальний варіант для свого житла, забезпечивши бажаний затишок, мікроклімат і оптимальні умови для проживання. Далі розглянємо як не помилитися вибираючи вікна для свого будинку і розповість нам про це Макаров К. А. - співробітник київської компанії , в якій ви можете придбати якісні вікна за доступною ціною.

Пластикові вікна і склопакети для приватного будинку - як домогтися тепла і комфорту?

Сучасний ринок може запропонувати різні профільні системи на вибір, але для приватного будинку більш кращі пластикові вікна з профілів Rehau Euro 70 (5-камерний) і Geneo (6-камерний) з двокамерним склопакетом.

Однокамерний склопакет (два скла) відчутно поступається двокамерним (3 скла) моделей за своїми енергозберігаючим характеристикам і захистом від вуличного шуму. Тому пластикові вікна з однокамерним склопакетом кращі для нежитлових приміщень, а для квартир і приватних будинків вибираються вже тепліші двокамерні, енергозберігаючі моделі.

Трикамерні склопакети (4 скла) в нашій країні особливо не вимагаються - вони призначені для більш суворих кліматичних умов, тому навряд чи варто переплачувати.

Спосібі відкривання стулок у вікнах приватного будинку - справа смаку або технічний нюанс?

Відповідний спосіб відкривання стулок вікна залежить від своїх особистих вподобань і особливостей планування. Залежно від конструкції і механізму стулок, можливі різні види відкривання:

  • Вікна з поворотним відкриванням. Це коли стулки відкриваються всередину приміщення щодо вертикальних петель. Такі вікна зручні в очищенні зовні і дозволяють легко провітрювати приміщення;
  • Вікна з відкидним відкриванням. Вони теж відкриваються всередину, альо щодо горизонтальних петель. Дозволяють безпечно провітрювати приміщення, частіше використовуються для дитячих кімнат;
  • Вікна з комбінованим (поворотно-відкидним) відкриванням. Дуже зручний варіант, який поєднує можливості двох розглянутих вище способів.

Як вибирати розміри пластикових вікон?

На розміри пластикових вікон безпосередньо впливають особливості і розміри віконних прорізів в приватному будинку. Варто розуміти, що на відміну від квартир, приватних будинках немає універсальних стандартів - того і розміри віконних прорізів можуть бути різними. Доручити виміри краще фахівця, щоб уникнути неприємних сюрпризів у ході установки вікон.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ