Головна : Новини

Купуйте тільки якісну косметику

, 14:10
0 362

Весняний настрій захоплює всіх. З першими сонячними променями розквітає не тільки природа, але і жінки. Існує твердження, не коротка спідниця або глибоке декольте, а саме вигляд і приємний запах жінки довше залишається в пам'яті людини.Тому сьогодні ми з вами більш детально поговоримо про те, як і яку вибрати якісну косметику.

Але дуже часто після застосування неякісної косметики в жінки часто виникає алергія. Тому краще купувати її в спеціалізованих магазинах, де є консультанти, які порекомендують, що краще всього підходить саме для вашої шкіри, пояснять, що означають позначки на іноземній косметиці.

Краще всього користуватися косметикою фірми Мері Кей. Саме там ви знайдете косметику вищої якості. До речі, ви можете переглянути .

Чому краще не купувати іноземну косметику?

Дуже часто в деяких фірмах дата виготовлення та термін придатності на виробах вказуються не так, як у нас. Споживачам також потрібно пам'ятати, що торгувати косметикою на ринку можна тільки в контейнерах, де витримується певний температурний режим. Тому не варто спокушатися на товари для краси, які пропонуються просто з прилавка. Адже вони можуть виявитися неякісними з-за того, що влітку перегрілися, а взимку перемерзли. Краще всього користуватися перевіреною якісною косметикою.

На що важливо дивитися покупцеві, купую косметику?

Купуючи косметику, покупець повинен дивитися не тільки на привабливу упаковку, а має право перевірити її якість, переконається в наявності на косметиці дати виготовлення, строку придатності. Адже досить часто їх на пропонованої до продажу продукції не надається, особливо на помади, туші для вій. У фарбах для волосся, крім цього, повинні бути інструкції для використання парфумів - тестери, щоб їх можна було понюхати. Будьте уважні і тоді ви будете виглядати красиво на всі 100 %!

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ