Головна : Новини

Робимо тимчасовий татуаж брів іранської хною

, 14:27
0 265

Біотатуаж - це нанесення малюнка іранської хною. Це відмінна альтернатива для татуажу брів, передбачаючого глибокий вплив на шкіру. Головне призначення данної процедури - це моделювання або корекція форми брів та їх кольори. Батьківщиною біотатуаж (а саме так називається тимчасовий татуаж брів хною) є Північна Африка та Індія. Данну косметичну процедуру можуть робити навіть вагітні.

Колірна палітра забарвлених брів може бути різною: світло-коричнева, сіра, темно-чорна, класична коричнева або інша. Хна - це екологічно чистий природний матеріал, який не викликає подразнення і надає лікувальну дію на шкіру.

Татуаж хною тримається на бровах до 3-х неділь, це залежить від акуратності догляду за малюнком і індивідуальних особливостей шкіри. Велике значення має і місце, де виконувалася процедура. Салоні фарбування - більш стійке в порівнянні з процедурою, виконаної самостійно в домашніх умовах. Спочатку малюнок стирається з шкіри, а вже потім - з волосків. Дбайливе ставлення до своїх нових брів продовжить їх естетичний вигляд до 35 днів.

Цільовою аудиторією процедури є в першу чергу ті, у кого рідкісні волоски на бровах і ті хто поки не готовий до татуажу. Роблять його також годуючі мами, вагітні жінки - тій контингент, якому радикальні дії на шкіру протипоказані, а виглядати доглянуто хочеться. Фарбування хною дозволяє економити час, який зазвичай витрачається на макіяж брів.

Салонна процедура біотатуаж брів

Біотатуаж брів хною - поширена процедура в багатьох салонах і центрах краси, до речі, в Києві біотатуаж можна зробити . При фарбуванні брів хною не виникає неприємних відчуттів, алергічних реакцій, пошкоджень структури волосся і шкіри. Мінімальний набір протипоказань: не можна виконувати біотатуаж брів на травмованій шкірі або шкірі зі шрамами.

Більшість майстрів салонів використовують свою технологію фарбування, яка передбачає різний склад фарбувального матеріалу, різний спосіб нанесення. Так, наприклад, блондинкам і світлим шатенкам більше підійде фарбування тільки волосків брів. А вісь пекучим брюнеткам можна фарбувати всю форму.

Салоні виконання біотатуаж краще домашнього варіанту з ряду причин:

  • Необхідна підготовка до процедури, яку майстер виконає більш якісно;
  • Малюнок наноситься з метою надання потрібної форми брів. Справитися з цим вдома буває важко;
  • Якісно виконана процедура дозволить зберегти відмінний результат на довгий година;
  • Після тимчасового татуажу зручніше наносити перманентний по правильному малюнку, зробленому професійним візажистом.

Процедура «біотатуаж брів», пропонована в салонах, включає в себе наступні операції:

  • Корекція, моделювання лінії брів;
  • Нанесення малюнка хною;
  • Коригування малюнка в разі потреби;
  • Рекомендації догляду за тимчасовим татуажем після процедури.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ