Головна : Новини

Медкомісія для водіїв

, 14:49
0 263

Прогрес не стоїть на місті, колись люди ходили на своїх двох ногах, потім осідлали коня, придумали велосипед і, зрештою, автомобіль. Погодьтесь, що своє авто - це дуже зручно, оскільки ви можете доїхати на ньому до місця призначення на багато швидше ніж на громадському транспорті чи пішки. Тому так багато людей йдуть сдавати на права і сідають за кермо власного автомобіля.

Всі громадяни, які цілеспрямовано хочуть отримати права, перед початком курсу з водіння та керування транспортними засобами, повинні пройти медичну комісію для водіїв. Кожен абітурієнт, пройшовши комісію, отримує водійську медичну довідку.

При деяких автошколах навіть проводяться спеціальні виїзні засідання медкомісії, які мають ліцензію. Все це проводять для зручності учнів, що б вони не витрачали свій дорогоцінний час намагаючись пройти медкомісію самостійно, витративши при цьому зайві сили.

Також медкомісію кожен абітурієнт може пройти і в медичному закладі. До речі, в Києві ві можете пройти медкомісію для водіїв ві може пройти в мережі клінік "Медстрахсервіс": . Коштує медична довідка для водіїв 250 - 450 грн. Що б отримати мед-довідку для водіїв в інших медичних закладах необхідно пройти обстеження у всіх лікарів, а потім отримати спеціальну картку з результатами. Спеціальну карту і медичну довідку для водіїв Ві зможете отримати тільки, якщо будете проходити мед-комісію у спеціальній установі. Іноді в медичних закладах не має в штаті лікарів нарколога та психіатра, що дуже важливо для отримання водійських меддовідки. У цьому випадку, Вам слід взяти довідки про ті, що Ви здорові від таких лікарів в окремому відповідному медичному закладі.

Що б отримати медичну довідку, при собі необхідно мати:
документ, який засвідчує особу - паспорт;
2 кольорові фотографії, розміром 3, 5х4, 5 см;
чоловікам потрібно мати військовий білет (приписне свідоцтво);
довідку терапевта, яка відповідатиме результатами вашої медичної картки з результатами аналізів: крові (загальний, на цукор, сечі, група крові), електрокардіограма, флюорографія, для жінок - гінеколог.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ